dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Jak se k nám dostanete?


Úvodem všem fanouškům a fanynkám, kteří se chystají přijít podpořit líšeňský tým na domácím hřišti v Kučerově ulici, doporučujeme, aby přišli s dostatečným časovým předstihem, ať kvůli povinné bezpečnostní prohlídce při vstupu do areálu nebo frontě na lístky nezmeškáte první minuty utkání. Pro větší pohodlí doporučujeme pořídit si permanentku na celou sezónu, která platí na všechna domácí utkání, a to včetně těch pohárových. Hlavní pokladna bude na domácí utkání otevřena vždy nejméně 90 minut před začátkem zápasu.

Dovolujeme si požádat fanoušky z Líšně a blízkého okolí, aby využili možnost dopravit se na stadion městskou hromadnou dopravou, protože možnost parkování u sportovního areálu je omezená. Děkujeme


Hlavní vstup do areálu (S1)

Hlavní vstup do areálu se nachází na adrese Kučerova 4, kde je zároveň hlavní pokladna. Příchod do ulice Kučerova je z ulic Holzova nebo Horákovská. U hlavního vstupu se nachází také restaurace Bistro za Bránou a stánek Fanshopu.

Sektor hosté (S2)

Oddělený vstup včetně vlastní pokladny pro hostující fanoušky se nachází na konci ulice Kučerova, za parkovací plochou označenou písmenem P1.

Autobusem

Ze zastávky Židenice nádraží vyráží a projíždí přes dopravní uzel na Staré osadě. Linka č. 58 jede z Židenic přes Juliánov do Líšně.

Šalinou (tramvají)

Přímým spojem z centra města až do Líšně je tramvajová linka č. 8, která projíždí přes dopravní uzel na Hlavním nádraží. Vystoupíte až na konečné zastávce Líšeň, Mifkova. Z Hlavního nádraží na konečnou stanici trvá cesta přibližně 20 minut. Od šaliny se vydáte 100m chůzí směrem z kopce dolů na náměstí Karla IV. Odbočíte vpravo ke kostelu a odtud můžete pokračovat dále pěšky 500m až k areálu. Můžete ale také využít navazující autobusové linky č. 58 nebo 78. Z náměstí Karla IV. vás dopraví o zastávku dále, kde vystoupíte hned na následující zastávce Karolíny Světlé, anebo linku č. 78, kde můžete vystoupit taktéž na zastávce Karolíny Světlé nebo až na následující stanici Muzeum dopravy (zastávka je na znamení).

Trolejbusem

linka č. 25 a 26 ... bude doplněno

Autem

Pokud se nemůžete k areálu dopravit prostředky městské hromadné dopravy, můžete se vydat autem. Při příjezdu do Brna po dálnici D1 směrem od Vyškova sjedete na Exit 203 a za čerpací stanicí odbočíte vpravo do ulice Holzova, která vás dovede až ke stadionu. Při příjezdu do Brna po dálnici D1 směrem od Prahy sjedete na Exitu 201 směr Šlapanice či Letiště, dále odbočíte vlevo do ulice Řípská (tj. směr Slatina, Šlapanice). Po 900m na semaforu odbočíte vpravo a pokračujete rovně zhruba 1km po hlavní silnici až dorazíte na kruhový objezd, ze kterého pojedete druhým výjezdem směr Líšeň do ulice Holzova, která vás dovede až ke stadionu. Při příjezdu do Brna po dálnici D52 směrem od Pohořelic nebo po dálnici D2 směrem od Bratislavy se napojíte na dálnici D1 směr Olomouc a pokračujete po trase jako při příjezdu směrem od Prahy. Při příjezdu do Brna po silnici I/43 směrem od Svitav se napojíte na Velký městský okruh a pokračujete dál po silnici I/42 směr Olomouc přes Husovický tunel. Po projetí tunelem pokračujete pořád rovně po hlavní silnici a po 3,5km odbočíte vlevo na silnici I/50 směr Olomouc. Po 3km (za čerpací stanicí) sjedete na směr Ochoz. Odbočíte vlevo do ulice Holzova, která vás dovede až ke stadionu.

Parkování pro veřejnost

Pro veřejnost je určena parkovací plocha, označena písmenem P1, přímo u stadionu na ulici Kučerova, a to nejen na konci ulice, ale i po celé její délce. Mějte však na paměti, že parkovací plocha je bohužel s omezenou kapacitou, proto pokud již nenajdete volné místo, musíte své auto zaparkovat v přilehlých ulicích v okolí.

Parkování pro partnery klubu a účastníky utkání

Pro rozhodčí (a delegáty), domácí hráče a funkcionáře je vyhrazeno parkování na ploše označené písmenem P3 (parkoviště za tribunou) - vstup do areálu je přímo z parkoviště. Pro partnery klubu a VIP hosty klubu je vyhrazeno podélné parkování po celé délce ulice bratří Pelíšků označené písmenem P2.

Pro autobus hostí F:NL je vyhrazeno parkování na konci ulice bratří Pelíšků označené symbolem autobusu (P3).
Pro autobusy hostí ostatních mužstev je pro parkování určena dostatečně velká plocha na konci ulice Kučerova (za číslem 2).


Sektory

Hlavní vstup - S1, S4 a S6

Hlavním vchodem je pro domácí fanoušky umožněn přístup do sektorů S1 a S4 na Stání a do sektoru S6 na Hlavní tribunu.
Platí rovněž pro držitele permanentek na Hlavní tribunu i na Stání.

Vstup pro hosty - S2

Oddělený vstup pro fanoušky hostujícího týmu do sektoru S2 Stání - hosté včetně vlastní pokladny se nachází na konci ulice Kučerova, za parkovací plochou označenou písmenem P1.

Vstup na nekrytou tribunu - S3

Samostatným vstupem přes velkou bránu na konci ulice Kučerova, až za sektorem hostů, je pro domácí fanoušky umožněn přístup do sektoru S3 na Tribunu 2.

Vstup do zázemí tribuny - S5

Vstup pro rozhodčí (a delegáty), funkcionáře a hráče domácího i hostujícího týmu přímo do zázemí tribuny je umožněn z parkoviště za tribunou označené písmenem P3.

Vstup pro partnery klubu a VIP hosty klubu - S7

Samostatný vstup pro partnery klubu a VIP hosty klubu je umožněn z ulice bratří Pelíšků za parkovací plochou označenou písmenem P2.


Facebook feed