dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Informace o klubu


SK Líšeň

Kučerova 1776/4
628 00 Brno

  • IČO: 13691732
  • DIČ: CZ13691732
  • Číslo klubu FAČR:
    • fotbal: 6220141
    • futsal: 6229769
  • ID ČUS: CZ0642114
  • Bankovní spojení: Komerční banka, a. s., pobočka Brno-město
    • č. účtu: 70733621/0100
  • E-mail: sklisen@sklisen.com
  • Registrace MVČR: VSP/1-3475/90-R ze dne: 7. 12. 1990
  • Spisová značka: L 516/KSBR vedená u Krajského soudu v Brně



SK Líšeň 2019, a.s.

Kučerova 1776/4
628 00 Brno

  • IČO: 09131671
  • DIČ: CZ09131671
  • Číslo klubu FAČR: 6220541
  • Bankovní spojení: Komerční banka, a. s., pobočka Brno-město
    • č. účtu: 123-1634910297/0100
  • E-mail: sklisen@sklisen.com
  • Registrace MVČR: ze dne 4. 5. 2020
  • Spisová značka: B 8382 vedená u Krajského soudu v Brně


Další informace

Barvy klubu: modrá, bílá, červená

Dresy pro domácí utkání: bílá (dres-trenky-štulpny), náhradní varianta dresů: tmavě modrá, červená

Pro autobus hostí F:NL je vyhrazeno parkování na konci ulice bratří Pelíšků, pro ostatní mužstva hostí je pro parkování určena dostatečně velká plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka

Informace ohledně organizace všech domácích utkání mužstva A ve F:NL a mužstva B v Krajském přeboru vám poskytne Dagmar Wallová, tel. 602 591 749.



VÝKONNÝ VÝBOR KLUBU:

Předseda klubuIng. Karel Hladiš, CSc.
Výkonný ředitelDavid Linger
MístopředsedaIng. Stanislav Tvarůžek
Koordinátor a dopravaDavid Linger
Sportovní sekretářIng. Cyril Malý
EkonomMgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládežeIng. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členůRudolf Čampa
Člen výboruTomáš Šperka


KLUBOVÍ FUNKCIONÁŘI:

Ředitel provozu areálu, manažer pro bezpečnostJosef Derfl
Správce areáluEva Novotná
Správce orlovnyJitka Derflová
Správce travnatých plochJosef Derfl
Správce nafukovací halyDalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová
Údržba travnatých ploch TCMVáclav Kotnour
Údržba nemovitostí
Manažer mužůMichal Král
Hlavní trenér mládeže, manažer dorostůZdeněk Šmýd
Manažer žáků, manažer sportovní školyRNDr. Josef Novák
Manažer přípravekDavid Linger
Hlavní trenér přípravekMgr. Jaroslav Ondra
Sekretář mládežeJakub Milotínský
Nábor nových členůDavid Linger
Vedoucí trenér SCMZdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSMRNDr. Josef Novák
Trenér sportovních třídRNDr. Josef Novák
Trenéři brankářů SK LíšeňTomáš Sedmidubský, Tomáš Hromek,
Václav Hanzl, Miroslav Švábenský
Manažer futsaluDavid Linger
Hlavní pořadatel A mužiRudolf Čampa
Hlavní pořadatel B mužiDagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Org.tech.manažer, administrativa FAČR, dotaceDagmar Wallová
Zapisovatel výboru SKL, ITJakub Milotínský
Asistent předsedyRudolf Čampa ml.
Manažer pro marketingIng. Libor Kameník
Tiskový mluvčíPhDr. Miloslav Vlašic
Správce sociálních sítíMgr. Martina Šperková
Správce webuBc. Marek Walla
HlasateléDalimil Rozprým, Mgr. Josef Machů
VideoStanislav Karafiát
Foto mužstev a hráčů, archivMgr. Martina Šperková
Zahraniční zájezdyPhDr. Mojmír Jeřábek


VEDENÍ MUŽSTEV

MužstvoTrenérVedoucí týmuAsistent trenéraMasér/Zdravotník
Muži A
F:NL
Milan Valachovič,
Leoš Kalvoda
Dagmar WallováPetr Pecha,
Tomáš Sedmidubský
(tr. brankářů)
Přemysl Klein,
MUDr. Petr Otiepka,
Mgr. Lucia Knapová
Muži B
Krajský přebor
Josef Novák
Dagmar WallováTomáš Šperka
Přemysl Klein
Muži C
II.třída - městský přebor
Tomáš ŠperkaDaniel Ševčík
Ženy A
2. liga žen
Martina Šperková,
Pavel Kúkol ml.
Pavel HoušťTomáš Sedmidubský
(tr. brankářek)
Ženy B
MSDŽ sk. C
Pavel Kúkol ml.Pavel HoušťTomáš Sedmidubský
(tr. brankářek)
Juniorky
2. liga dorostenek Morava
Michal LukáčZdeněk RotreklAleš Novák
Starší žákyně A
1. liga st. žákyň Morava
Michal LukáčZdeněk RotreklAleš Novák
Starší žákyně B
II.třída - městský přebor st. žáci
Michal LukáčZdeněk RotreklAleš Novák
Mladší žákyně
1. liga ml. žákyň Morava
Jaroslav Pokorný,
Aneta Bednářová
Jerzy PackowskiTereza Weidenhöferová
(tr. brankářek)
Starší přípravka dívky
St. přípravka sk. D
Adéla Klimešová,
Roman Sedlák
David WilksTereza Weidenhöferová
(tr. brankářek)
Mladší přípravka dívky
Ml. přípravka sk. C
Martina Šperková, Gabriela Špičková,
Markéta Klímová,
Adéla Ščasná,
Kaiser Viktória Tünde
Dorost U19
MSDL starší
Vladimír Michal
Kateřina ŠevčíkováZdeněk Julínek,
Libor Kameník
Mgr. Lucia Knapová
Dorost U18
MSDD sk. D st.
Jaroslav Nádeníček
Kateřina ŠevčíkováFrantišek FučíkMgr. Lucia Knapová
Dorost U17
MSDL mladší
Petr Krahulec
Kateřina ŠevčíkováMichal Axamit,
Roman Ševčík
Mgr. Lucia Knapová
Dorost U16
MSDD sk. D ml.
Jiří Šrámek
Kateřina ŠevčíkováPavel Čermák
Mgr. Lucia Knapová
Žáci U15
MSŽD - U15 sk. D
Josef Novák,
Robert Semrád
Martin VičarJan GrunikMgr. Lucia Knapová
Žáci U14
MSŽD - U14 sk. D
Martina Šperková,
Patrik Vévoda
Lucie DubováJakub MilotínskýMgr. Lucia Knapová
Žáci U13
SpSM - U13 JIH
Miroslav Illa,
Petr Matulka
Petr DoležalOndřej PapežMgr. Lucia Knapová
Žáci U12
SpSM - U12 JIH
Jiří Sýkora,
Martin Nimrichter
Jiří SotolářJiří SotolářMgr. Lucia Knapová
Žáci U15 B
II.třída - městský přebor st. žáci
Robert SemrádMartin VičarPatrik Vévoda
Mgr. Lucia Knapová
Žáci U13 B
II.třída - měst. přebor ml. žáci sk.A
Radim HavlíčekTomáš HavlátRoman Vytopil,
Martin Ellinger
Mgr. Lucia Knapová
Starší přípravka U11 A
St. přípravka sk. A
Radim HavlíčekTomáš HavlátRoman Vytopil,
Martin Ellinger
Starší přípravka U11 B
St. přípravka sk. B
Radim HavlíčekTomáš HavlátRoman Vytopil,
Martin Ellinger
Starší přípravka U10 A
St. přípravka sk. C
Miroslav IllaNikolas PapachristosLadislav Kryštof,
Martin Pařez
Starší přípravka U10 B
St. přípravka sk. D
Miroslav IllaNikolas PapachristosLadislav Kryštof,
Martin Pařez
Mladší přípravka U9 A
Ml. přípravka sk .A
Aleš VyskočilRadim ZemánekRichard Sýkora
Mladší přípravka U9 B
Ml. přípravka sk. B
Aleš VyskočilRadim ZemánekRichard Sýkora
Mladší přípravka U8 A
Ml. přípravka sk. A
Michal KolínskýTomáš HložánekPetr Sýkora,
Radek Randula
Mladší přípravka U8 B
Ml. přípravka sk. C
Michal KolínskýTomáš HložánekPetr Sýkora,
Radek Randula
Minipřípravka U7 A+B
Mini přípravka
Pavel HofmanIvo HochmanPetr Kschwend
Předpřípravka A+B nehrajícíDavid Linger
Nábor A + B
nehrající
David Linger
Senioři
Old Boys
Jiří PodhradskýIng. Cyril MalýZdeněk Kadlec
Futsal
Okresní přebor Brno - město
Vojtěch GrusTomáš Josefi


Facebook feed

×
Dnes v 17:00
1.SK Prostějov
SK Líšeň