dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Informace o klubu


SK Líšeň

Kučerova 1776/4
628 00 Brno

  • IČO: 13691732
  • DIČ: CZ13691732
  • Číslo klubu FAČR:
    • fotbal: 6220141
    • futsal: 6229769
  • ID ČUS: CZ0642114
  • Bankovní spojení: Komerční banka, a. s., pobočka Brno-město
    • č. účtu: 70733621/0100
  • E-mail: sklisen@sklisen.com
  • Registrace MVČR: VSP/1-3475/90-R ze dne: 7. 12. 1990
  • Spisová značka: L 516/KSBR vedená u Krajského soudu v Brně



SK Líšeň 2019, a.s.

Kučerova 1776/4
628 00 Brno

  • IČO: 09131671
  • DIČ: CZ09131671
  • Číslo klubu FAČR: 6220541
  • Bankovní spojení: Komerční banka, a. s., pobočka Brno-město
    • č. účtu: 123-1634910297/0100
  • E-mail: sklisen@sklisen.com
  • Registrace MVČR: ze dne 4. 5. 2020
  • Spisová značka: B 8382 vedená u Krajského soudu v Brně


Další informace

Barvy klubu: modrá, bílá, červená

Dresy pro domácí utkání: bílá (dres-trenky-štulpny), náhradní varianta dresů: tmavě modrá, červená

Pro autobus hostí F:NL je vyhrazeno parkování na konci ulice bratří Pelíšků, pro ostatní mužstva hostí je pro parkování určena dostatečně velká plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka

Informace ohledně organizace všech domácích utkání mužstva A ve F:NL a mužstva B v Krajském přeboru vám poskytne Dagmar Wallová, tel. 602 591 749.



VÝKONNÝ VÝBOR KLUBU:

Předseda klubu Ing. Karel Hladiš, CSc.
Výkonný ředitel David Linger
Místopředseda Ing. Stanislav Tvarůžek
Koordinátor a doprava David Linger
Sportovní sekretář Ing. Cyril Malý
Ekonom Mgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládeže Ing. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členů Rudolf Čampa
Člen výboru Tomáš Šperka


KLUBOVÍ FUNKCIONÁŘI:

Ředitel provozu areálu, manažer pro bezpečnost Josef Derfl
Správce areálu Eva Novotná
Správce orlovny Jitka Derflová
Správce travnatých ploch Libor Daněk
Správce nafukovací haly Dalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová
Údržba travnatých ploch TCM Václav Kotnour
Údržba nemovitostí Josef Derfl
Manažer mužů Michal Král
Hlavní trenér mládeže, manažer dorostů Zdeněk Šmýd
Manažer žáků, manažer sportovní školy RNDr. Josef Novák
Manažer přípravek David Linger
Hlavní trenér přípravek Mgr. Jaroslav Ondra
Sekretář mládeže Jakub Milotínský
Nábor nových členů David Linger
Vedoucí trenér SCM Zdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSM RNDr. Josef Novák
Trenér sportovních tříd RNDr. Josef Novák
Trenéři brankářů SK Líšeň Tomáš Sedmidubský, Tomáš Hromek,
Václav Hanzl, Miroslav Švábenský
Manažer futsalu David Linger
Hlavní pořadatel A muži Rudolf Čampa
Hlavní pořadatel B muži Dagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Org.tech.manažer, administrativa FAČR, dotace Dagmar Wallová
Zapisovatel výboru SKL, IT Jakub Milotínský
Asistent předsedy Rudolf Čampa ml.
Manažer pro marketing Ing. Libor Kameník
Sportovní poradce Miloslav Machálek
Tiskový mluvčí PhDr. Miloslav Vlašic
Správce sociálních sítí Mgr. Martina Šperková
Správce webu Bc. Marek Walla
Hlasatelé Dalimil Rozprým, Mgr. Josef Machů
Video Stanislav Karafiát
Foto mužstev a hráčů, archiv Mgr. Martina Šperková
Zahraniční zájezdy PhDr. Mojmír Jeřábek


VEDENÍ MUŽSTEV

Mužstvo Trenér Vedoucí týmu Asistent trenéra Masér/Zdravotník
Muži A
F:NL
Milan Valachovič,
Leoš Kalvoda
Dagmar Wallová Petr Pecha,
Tomáš Sedmidubský
(tr. brankářů)
Přemysl Klein,
MUDr. Petr Otiepka,
Mgr. Lucia Knapová
Muži B
Krajský přebor
Josef Novák
Dagmar Wallová Tomáš Šperka
Přemysl Klein
Muži C
II.třída - městský přebor
Tomáš Šperka Daniel Ševčík
Ženy A
2. liga žen
Martina Šperková,
Pavel Kúkol ml.
Pavel Houšť
Ženy B
MSDŽ sk. C
Pavel Kúkol ml. Pavel Houšť
Juniorky
2. liga dorostenek Morava
Michal Lukáč Zdeněk Rotrekl Aleš Novák
Starší žákyně
1. liga st. žákyň Morava
Jaroslav Pokorný Aneta Bednářová,
Adéla Koubová,
David Wilks,
Roman Sedlák


Mladší žákyně
1. liga ml. žákyň Morava
Eliška Houšťová Daniela Kalášková,
Marek Stránský

Starší přípravka dívky
St. přípravka sk. D
Martina Šperková Viktória Tünde Kaiser,
Adéla Ščasná

Mladší přípravka dívky
Ml. přípravka sk. C
Martina Šperková
Viktória Tünde Kaiser,
Adéla Ščasná
Dorost U19
MSDL starší
Vladimír Michal
Kateřina Ševčíková Zdeněk Julínek,
Libor Kameník
Mgr. Lucia Knapová
Dorost U18
MSDD sk. D st.
Jaroslav Nádeníček
Kateřina Ševčíková František Fučík Mgr. Lucia Knapová
Dorost U17
MSDL mladší
Petr Krahulec
Kateřina Ševčíková Michal Axamit,
Roman Ševčík
Mgr. Lucia Knapová
Dorost U16
MSDD sk. D ml.
Jiří Šrámek
Kateřina Ševčíková Pavel Čermák
Mgr. Lucia Knapová
Žáci U15
MSŽD - U15 sk. D
Josef Novák,
Robert Semrád
Martin Vičar Jan Grunik Mgr. Lucia Knapová
Žáci U14
MSŽD - U14 sk. D
Martina Šperková,
Patrik Vévoda
Lucie Dubová Jakub Milotínský Mgr. Lucia Knapová
Žáci U13
SpSM - U13 JIH
Miroslav Illa,
Petr Matulka
Petr Doležal Ondřej Papež Mgr. Lucia Knapová
Žáci U12
SpSM - U12 JIH
Jiří Sýkora,
Martin Nimrichter
Jiří Sotolář Jiří Sotolář Mgr. Lucia Knapová
Žáci U15 B
II.třída - městský přebor st. žáci
Robert Semrád Martin Vičar Patrik Vévoda
Mgr. Lucia Knapová
Žáci U13 B
II.třída - měst. přebor ml. žáci sk.A
Radim Havlíček Tomáš Havlát Roman Vytopil,
Martin Ellinger
Mgr. Lucia Knapová
Starší přípravka U11 A
St. přípravka sk. A
Radim Havlíček Tomáš Havlát Roman Vytopil,
Martin Ellinger
Starší přípravka U11 B
St. přípravka sk. B
Radim Havlíček Tomáš Havlát Roman Vytopil,
Martin Ellinger
Starší přípravka U10 A
St. přípravka sk. C
Miroslav Illa Nikolas Papachristos Ladislav Kryštof,
Martin Pařez
Starší přípravka U10 B
St. přípravka sk. D
Miroslav Illa Nikolas Papachristos Ladislav Kryštof,
Martin Pařez
Mladší přípravka U9 A
Ml. přípravka sk .A
Aleš Vyskočil Radim Zemánek Richard Sýkora
Mladší přípravka U9 B
Ml. přípravka sk. B
Aleš Vyskočil Radim Zemánek Richard Sýkora
Mladší přípravka U8 A
Ml. přípravka sk. A
Michal Kolínský Tomáš Hložánek Petr Sýkora,
Radek Randula
Mladší přípravka U8 B
Ml. přípravka sk. C
Michal Kolínský Tomáš Hložánek Petr Sýkora,
Radek Randula
Minipřípravka U7 A+B
Mini přípravka
Pavel Hofman Ivo Hochman Petr Kschwend
Předpřípravka A+B nehrající David Linger
Nábor A + B
nehrající
David Linger
Senioři
Old Boys
Jiří Podhradský Ing. Cyril Malý Zdeněk Kadlec
Futsal
Okresní přebor Brno - město
Vojtěch Grus Tomáš Josefi


Facebook feed