dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Kontakty


Telefonní seznam SK Líseň

Telefonní_seznam_SKL_2019-09-09


SK Líšeň

Kučerova 1776/4
628 00 Brno

  • IČO: 13691732
  • DIČ: CZ13691732
  • Číslo klubu FAČR:
    • fotbal: 6220141
    • futsal: 6229769
  • ID ČUS CZ0642114
  • Bankovní spojení: 70733621/0100 (KB Brno město)
  • E-mail: sk.lisen@seznam.cz
  • Registrace MV ČR: VSP/1-3475/90-R Ze dne: 7. 12. 1990
  • Spisová značka spolku : L 516/KSBR, vedená u Krajského soudu v Brně

Barvy klubu : modrá, bílá, červená

Dresy pro domácí utkání: dres bílá – trenky bílá – štulpny bílá, náhradní varianta dresů: tmavě modrá, červená

Další informace:

Pro autobus hostí F:NL je vyhrazeno parkování v ulici bratří Pelíšků, pro ostatní mužstva hostí je pro parkování určena plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka

Informace ohledně organizace všech domácích utkání mužstva A - F:NL a mužstva B - KP -> Dagmar Wallová tel. 602 59 17 49.


SK Líšeň 2019, a.s.

Kučerova 1776/4
628 00 Brno


Důležité kontakty:

  • Správce hřiště
    • Miloš Holoubek
      • Tel: 775 353 150
      • e-mail: milosholoubek@seznam.cz

  • Sekretář, korespondence
    • Ing. Cyril Malý
      • Zikova 22, 628 00 Líšeň
      • Tel: 544 215 026, 724 514 728
      • e-mail: mac.zik@seznam.cz


  • Předseda, člen správní rady
    • Ing. Karel Hladiš CSc.
      • Podolská 64, 628 00 Brno
      • Tel: 724 239 160
      • e-mail: karel.hladis@sokolik.cz


  • Výkonný ředitel
    • David Linger
      • Tel: 774 828 806
      • e-mail: lingerovi@volny.cz


  • Ředitel areálu
    • Josef Derfl
      • Tel: 602 534 923
      • e-mail: Derfl.elektro@seznam.cz



VÝKONNÝ VÝBOR KLUBU:

Předseda klubu Ing. Karel Hladiš, CSc.
Výkonný ředitel David Linger
Místopředseda Ing. Stanislav Tvarůžek
Koordinátor a doprava David Linger
Sportovní sekretář Ing. Cyril Malý
Ekonom Mgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládeže Ing. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členů Rudolf Čampa
Člen výboru Tomáš Šperka


KLUBOVÍ FUNKCIONÁŘI:

Ředitel provozu areálu, manažer pro bezpečnost Josef Derfl
Správce areálu Miloš Holoubek, Eva Novotná
Správce orlovny Jitka Derflová
Správce travnatých ploch Josef Derfl
Správce nafukovací haly Dalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová
Údržba travnatých ploch TCM Václav Kotnour
Údržba nemovitostí
Manažer mužů Michal Král
Hlavní trenér mládeže, manažer dorostů Zdeněk Šmýd
Manažer žáků, manažer sportovní školy RNDr. Josef Novák
Manažer přípravek David Linger
Hlavní trenér přípravek Mgr. Jaroslav Ondra
Manažer futsalu David Linger
Nábor nových členů David Linger
Vedoucí trenér SCM Zdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSM RNDr. Josef Novák
Trenér sportovních tříd RNDr. Josef Novák
Trenéři brankářů SK Líšeň Tomáš Sedmidubský, Tomáš Hromek,
Václav Hanzl, Miroslav Švábenský
Hlavní pořadatel A muži Rudolf Čampa
Hlavní pořadatel B muži Dagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Org.tech.manažer, administrativa FAČR, dotace Dagmar Wallová
Zapisovatel výboru SKL, IT Jakub Milotínský
Asistent předsedy Rudolf Čampa ml.
Manažer pro marketing Martin Nosko
Tiskový mluvčí PhDr. Miloslav Vlašic
Správce sociálních sítí Mgr. Martina Šperková
Koordinátor webu Bc. Marek Walla
Hlasatelé Dalimil Rozprým, Mgr. Josef Machů,
Miloš Holoubek
Video Stanislav Karafiát
Archiv, foto mužstev a hráčů Mgr. Martina Šperková
Zahraniční zájezdy PhDr. Mojmír Jeřábek


VEDENÍ MUŽSTEV

Mužstvo Trenér Vedoucí týmu Asistent Masér/Zdravotník Soutěž
muži A
F:NL
Milan Valachovič,
Leoš Kalvoda
Dagmar Wallová Petr Pecha,
Tomáš Sedmidubský
(trenér brankářů)
Přemysl Klein,
MUDr. Petr Otiepka,
Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka
A2A-Fortuna: národní liga
muži B
KP
Josef Novák
Dagmar Wallová Tomáš Šperka
Přemysl Klein A1A-Krajský přebor muži
muži C
2.třída MP
Tomáš Šperka Daniel Ševčík
A1A-II.třída-městský přebor muži
ženy A
2.liga
Martina Šperková,
Pavel Kúkol ml.
Pavel Houšť Tomáš Sedmidubský
(trenér brankářek)
J2A-2. liga žen
ženy B
MSDŽ sk. C
Pavel Kúkol ml. Pavel Houšť Tomáš Sedmidubský
(trenér brankářek)
J4G-MSDŽ-C
juniorky
2.liga Morava
Michal Lukáč Zdeněk Rotrekl Aleš Novák L2B-2. liga dorostenek Morava
starší žákyně A
1.liga Morava
Michal Lukáč Zdeněk Rotrekl Aleš Novák N1B-1. liga starších žákyň Morava
starší žákyně B
2.třída MP
Michal Lukáč Zdeněk Rotrekl Aleš Novák E1A-II.třída-městský přebor st. žáci
mladší žákyně
1.liga Morava
Jaroslav Pokorný,
Aneta Bednářová
Jerzy Packowski Tereza Weidenhöferová (trenérka brankářek) N2B-1. liga mladších žákyň Morava
starší přípravka dívky Adéla Klimešová,
Roman Sedlák
David Wilks Tereza Weidenhöferová (trenérka brankářek) G1D-Starší přípravka-sk.D
mladší přípravka dívky Martina Šperková, Gabriela Špičková,
Markéta Klímová,
Adéla Ščasná,
Kaiser Viktória Tünde
H1C-Mladší přípravka-sk.C
dorost U19 MSDL Vladimír Michal
Kateřina Ševčíková Zdeněk Julínek
Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C1A-MSDL starší
dorost U18 MSDD Jaroslav Nádeníček
Kateřina Ševčíková František Fučík Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C2D-MSDD-D starší
dorost U17 MSDL U17 Petr Krahulec
Kateřina Ševčíková Michal Axamit,
Roman Ševčík
Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D1A-MSDL mladší
dorost U16 MSDD U16 Jiří Šrámek
Kateřina Ševčíková Pavel Čermák
Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D2D-MSDD-D mladší
žáci U15 SpSM JIH Josef Novák,
Robert Semrád
Martin Vičar Jan Grunik Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaE1J-MSŽD-U15 sk.D
žáci U14 SpSM JIH Martina Šperková,
Patrik Vévoda
Lucie Dubová Jakub Milotínský Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka E2J-MSŽD-U14 sk.D
žáci U13 SpSM JIH Miroslav Illa,
Petr Matulka
Petr Doležal Ondřej Papež Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F1J-SpSM-U13 JIH
žáci U12 SpSM JIH Jiří Sýkora,
Martin Nimrichter
Jiří Sotolář Jiří Sotolář Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F2J-SpSM-U12 JIH
žáci U15 B MP

Robert Semrád Martin Vičar Jan Grunik Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka E1A-II.třída-městský přebor starší žáci
žáci U13 B 2.třída MP Radim Havlíček Tomáš Havlát Roman Vytopil,
Martin Ellinger
F1A-II.třída-městský přebor mladší žáci-sk.A
st. přípravka U11 A Radim Havlíček Tomáš Havlát Roman Vytopil,
Martin Ellinger
G1A-Starší přípravka-sk.A
st. přípravka U11 B Radim Havlíček Tomáš Havlát Roman Vytopil,
Martin Ellinger
G1B-Starší přípravka-sk.B
st.přípravka U10 A Miroslav Illa Nikolas Papachristos Ladislav Kryštof,
Martin Pařez
G1C-Starší přípravka-sk.C
st.přípravka U10 B Miroslav Illa Nikolas Papachristos Ladislav Kryštof,
Martin Pařez
G1D-Starší přípravka-sk.D
ml. přípravka U9 A Aleš Vyskočil Radim Zemánek Richard Sýkora H1A-Mladší přípravka-sk.A
ml.přípravka U9 B Aleš Vyskočil Radim Zemánek Richard Sýkora H1B-Mladší přípravka-sk.B
ml.přípravka U8 A Michal Kolínský Tomáš Hložánek Petr Sýkora,
Radek Randula
H1A-Mladší přípravka-sk.A
ml.přípravka U8 B Michal Kolínský Tomáš Hložánek Petr Sýkora,
Radek Randula
H1C-Madší přípravka-sk.C
minipřípravka U7 A+B Pavel Hofman Ivo Hochman Petr Kschwend H1M-Mini přípravka
předpřípravka A+B nehrající David Linger
nábor A + B nehrající David Linger
senioři Jiří Podhradský Ing. Cyril Malý Zdeněk Kadlec X1A-Old Boys
futsal Vojtěch Grus Tomáš Josefi O2A-Krajský přebor Jižní Moravy

Facebook feed