dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Nábor Mládeže

Kontaktní osoba: David Linger, 774 828 806

Nábory nováčků pokračují v září 2021

Nábory nováčků, ročníky narození 2015, 2016 a 2017 do našeho oddílu budou probíhat opět od září 2021. Noví zájemci mohou přijít každý čtvrtek od 2. do 30. září. Trénink je na hřišti s umělou trávou v areálu ZŠ Novolíšeňská. Nabíráme chlapce i dívky.

Sebou sportovní oblečení a obuv. (není nutné mít kopačky), míč velikost č.3 (kdo nemá půjčíme), pití.

Tréninky pro ročník 2015 jsou v čase 18:15 - 19:30

Tréninky pro ročník 2016 jsou v čase 17:00 - 18:10

Tréninky pro ročník 2017 jsou v čase 15:50 -16:50

( v případě, že Váš syn/dcera je r.2014 a starší kontaktujte kontaktní osobu)

Doplňující informace sdělí kontaktní osoba.

SK Líšeň má jednu z nejpočetnějších mládežnických základen nejen v Brně, ale i na Jižní Moravě. Máme náborové družstvo, dvě družstva předpřípravek, minipřípravku, čtyři mladší, čtyři starší přípravky, dvě mladší, dvě starší družstva žáků a čtyři družstva dorostu. Každému, kdo projeví zájem u nás hrát, dáme šanci.

Kvalitnější přípravu zajišťujeme zřízením fotbalových tříd na ZŠ Novolíšeňská.
Tréninkové možnosti v našem oddíle se výrazně zlepšují. Ti nejmenší trénují na umělém povrchu školního hřiště ZŠ Novolíšeňská. Družstva mladších a starších přípravek trénují na přírodní trávě v Tréninkovém Centru Mládeže v Mariánském údolí, kde hrají i svá mistrovská utkání. Žákovské týmy trénují a hrají na travnatém hřišti FK Podolí. Týmy dorostu a dospělých mají k dispozici pro tréninky a zápasy areál SK Líšeň na ul.Kučerova 4 , kde se nachází hlavní travnaté hřiště, malé travnaté hřiště , hřiště s umělou trávou a menší travnatá plocha podél hřiště s umělou trávou.

V zimním období, a v běžné sezóně za nepříznivého počasí, máme k dispozici menší halu s umělou trávou třetí generace v objektu bývalého kina „Svět“. Holzova 7.

Nově v zimě využíváme nafukovací halu s umělou trávou na ZŠ Novolíšeňská

Tímto zveme nové zájemce, těšíme se na vaší účast.

O líšeňské mládeži byla natočena reportáž České televize, kterou můžete zhlédnout na uvedeném odkaze.

SK Líšeň prováděla nábor FAČR dne 25.5.2017.


Facebook feed