dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    28.07.2020   |    Redakce

Brankář Halouska opouští po pár měsících Líšeň, zklamaní jsou všichni

Idnes


 • Jenom polovinu sezony trvalo působení brankáře Pavla Halousky v druholigové Líšni. Místo toho, aby se stal jedničkou mezi tyčemi, dostal Halouska méně příležitostí, než očekával, a přestože má platnou smlouvu, je na odchodu.
  Pavel Halouska, brankář druholigové SK Líšeň, v akci v zápase proti Třinci. | foto: Anna Vavríková, MAFRA
  „Asi měl pocit menšího vytížení a hledal si kluby, kde by ho měl větší. Tak jsme usoudili, že když tady není spokojený, tak může být tam, kde bude mít využití větší,“ řekl trenér týmu Milan Valachovič.

  V jarní části 2. ligy odchytal Halouska – stejně jako veterán Jan Vítek, s nímž se počítalo spíš jako s náhradníkem – sedm zápasů. To mu vadilo, jeho ambice sahaly výš.
  Pavel Halouska, brankář druholigové SK Líšeň, v akci v zápase proti Třinci.
  „My jsme si ale Halousku připravovali jako jedničku,“ hájí svůj postup Valachovič. „Vítek má vedle fotbalu i zaměstnání. Na začátku jara měl ale (Halouska) zdravotní problémy, Vítek se chytil šance, a tak jsem ho v brance podržel. Halouska to hůř kousal. Naše kabina je postavená na týmovosti, to mi ale u Pavla chybělo,“ upřesnil kouč.
  Přípravu tedy v Líšni začal Vítek a nově nastupující Vlastimil Veselý, přicházející z Jihlavy. Halouska včera ze stadionu odjel ještě před tréninkem poté, co si vyslechl, že s ním Líšeň už nepočítá.
  „Variant je víc,“ prohodil krátce. Ve druhé lize může zůstat, jen by se z Líšně přesunul do Blanska. To po postupu do druhé nejvyšší soutěže hledá novou jedničku po konci kariéry Martina Doležala.
  Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/pavel-h...

  Facebook feed