MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Oficiální stránky klubu

Zahájení provozu haly na ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ

Zahájení provozu haly na ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ

Dne 12.11.2017 se za pomoci členů SK Líšeň podařilo dokončit výstavby haly na ZŠ Novolíšeňská, která bude od 13.11. ve zkušebním provozu pří plném zatížení a trénovaní hráčů SK Líšeň. Zkušební provoz je nutný pro měření hluku, při plném provozu, následně bude běžný provoz.

Vytížení haly bude průběžně uvedeno na Klub/Hřiště/Nafukovací hala
na tomto odkazuje je také uvedeno, jak je možné čas v hale objednat
Rezervace pronájmu

cena je 1000,- Kč za 1, 5 hodiny pronájmu.
Zájemci se mohou obrátit na kontaktní osobu:
David Linger
tel: 724 420 329
e-mail: lingerovi@volny.cz

První trénink
ASCII���User Comments

A ještě několik fotek z výstavby haly:

Nominace dívek W13 , W14

a Nominace chlapců U11
na ,,Meziokresní turnaj v Blansku“datum a čas srazu: pondělí 27.11.2017 v 7:15 zahájení turnaje 9:00 h
místo srazu: Vídeňská 9, Brno ,,Hala Morenda“ místo turnaje: Blansko

ukončení srazu: Vídeňská 9, Brno ,,Hala Morenda“ (hala Blansko,Údolní)
brankáři vlastní výzbroj, kartičku pojištěnce. Oběd a pitný režim zajištěn.
Výběr chlapců Výběr dívek
Jméno Příjmení Klub Jméno Příjmení Klub
Natan Doubek FC Zbrojovka Brno Sabina Střížová ČAFC Židenice
Matěj Hrazdíra FC Sparta Brno Markéta Konečná SK Vojkovice
Václav Kadlec FC Zbrojovka Brno Lucie Dittrichová FC Medlánky
Matěj Krejčí FC Zbrojovka Brno Viktorie Šoukalová L.Horní Heršpice
Marek Souček FC Zbrojovka Brno Veronika Sladká L.Horní Heršpice
Matyáš Kubík FC Sparta Brno Adéla Fraňková L.Horní Heršpice
Adam Pokorný FC Sparta Brno Kristýna Drewniaková FC Zbrojovka Brno
Jakub Körner FC Sparta Brno Lucie Bendová Třebíč
Alfred Svrčina SK Líšeň Sabina Trubačová Sokol Lanžot
Samuel Filipín FC Zbrojovka Brno Lucie Janíková Třebíč
Veronika Krčálová Měřín
Nela Pyclíková L.Horní Heršpice
Náhradníci:
Marek Levinský FC Sparta Brno Kateřina Rotreklová FC Zbrojovka Brno
Roberto Da Costa SK Líšeň Eliška Hanzalová SK Šlapanice
Sára Matějíčková FC Zbrojovka Brno
trenéři: Radim Bubeníček
Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 27.11. 2017, za což Vám
již nyní děkujeme.
na ,,Meziokresní turnaj v Blansku“Hráči si vezmou s sebou: věci na utkání v hale-obuv s bílou podrážkou
Realizační tým: vedoucí: Schwarz Stanislav a Zdeněk Skoumal
tým dívek : Mgr. Olga Kušnierová, Eliška Houšťová
Omluvy hračů: chlapci - R. Bubeníček 724811676 dívky - Olga Kušnierová 725807519

Nenastoupení hráčů ze soupisky v podzimní části SR 2017/2018

I.A tř. dosp. sk. A
Líšeň „B“ (600 Kč):
Vejmělek Tomáš ID 95101478,
Pavkeje Marko ID 94052292

Disciplinární komise Řídící

Osoba: Grünhut Dominik Klub: 6220141 SK Líšeň
Soutěž: 2 - MSDD-D st
Zápas: Třebíč Líšeň ROZHODLA TAKTO: Vyloučení pro druhé napomenutí
Zákaz činnosti: Počet SÚ 1 od 13.11.2017 00:00

Nominace dívek W13 , W14

a Nominace chlapců U11
na ,,Meziokresní turnaj v Blansku“datum a čas srazu: pondělí 27.11.2017 v 7:15 zahájení turnaje 9:00 h
místo srazu: Vídeňská 9, Brno ,,Hala Morenda“ místo turnaje: Blansko

ukončení srazu: Vídeňská 9, Brno ,,Hala Morenda“ (hala Blansko,Údolní)
brankáři vlastní výzbroj, kartičku pojištěnce. Oběd a pitný režim zajištěn.
Výběr chlapců Výběr dívek
Jméno Příjmení Klub Jméno Příjmení Klub
Natan Doubek FC Zbrojovka Brno Sabina Střížová ČAFC Židenice
Matěj Hrazdíra FC Sparta Brno Markéta Konečná SK Vojkovice
Václav Kadlec FC Zbrojovka Brno Lucie Dittrichová FC Medlánky
Matěj Krejčí FC Zbrojovka Brno Viktorie Šoukalová L.Horní Heršpice
Marek Souček FC Zbrojovka Brno Veronika Sladká L.Horní Heršpice
Matyáš Kubík FC Sparta Brno Adéla Fraňková L.Horní Heršpice
Adam Pokorný FC Sparta Brno Kristýna Drewniaková FC Zbrojovka Brno
Jakub Körner FC Sparta Brno Lucie Bendová Třebíč
Alfred Svrčina SK Líšeň Sabina Trubačová Sokol Lanžot
Samuel Filipín FC Zbrojovka Brno Lucie Janíková Třebíč
Veronika Krčálová Měřín
Nela Pyclíková L.Horní Heršpice
Náhradníci:
Marek Levinský FC Sparta Brno Kateřina Rotreklová FC Zbrojovka Brno
Roberto Da Costa SK Líšeň Eliška Hanzalová SK Šlapanice
Sára Matějíčková FC Zbrojovka Brno
trenéři: Radim Bubeníček
Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 27.11. 2017, za což Vám
již nyní děkujeme.
na ,,Meziokresní turnaj v Blansku“Hráči si vezmou s sebou: věci na utkání v hale-obuv s bílou podrážkou
Realizační tým: vedoucí: Schwarz Stanislav a Zdeněk Skoumal
tým dívek : Mgr. Olga Kušnierová, Eliška Houšťová
Omluvy hračů: chlapci - R. Bubeníček 724811676 dívky - Olga Kušnierová 725807519

Nenastoupení hráčů ze soupisky v podzimní části SR 2017/2018

I.A tř. dosp. sk. A
Líšeň „B“ (600 Kč):
Vejmělek Tomáš ID 95101478,
Pavkeje Marko ID 94052292

Disciplinární komise Řídící

Osoba: Grünhut Dominik Klub: 6220141 SK Líšeň
Soutěž: 2 - MSDD-D st
Zápas: Třebíč Líšeň ROZHODLA TAKTO: Vyloučení pro druhé napomenutí
Zákaz činnosti: Počet SÚ 1 od 13.11.2017 00:00

Líšeň - Hulín

Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR M rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MSD. Toto kolo bude vloženo do upravené termínové listiny pravděpodobně do měsíce května nebo poloviny června 2018. Upravenou termínovou listinu obdržíte po schválení v ŘK FAČR M počátkem měsíce prosince.
S pozdravem
Radek Šindelář
sekretář ŘK FAČR M
731 008 555

Zahájení provozu haly na ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ

Dne 12.11.2017 se za pomoci členů SK Líšeň podařilo dokončit výstavby haly na ZŠ Novolíšeňská, která bude od 13.11. ve zkušebním provozu pří plném zatížení a trénovaní hráčů SK Líšeň. Zkušební provoz je nutný pro měření hluku, při plném provozu, následně bude běžný provoz.

Vytížení haly bude průběžně uvedeno na Klub/Hřiště/Nafukovací hala
na tomto odkazuje je také uvedeno, jak je možné čas v hale objednat
Rezervace pronájmu

cena je 1000,- Kč za 1, 5 hodiny pronájmu.
Zájemci se mohou obrátit na kontaktní osobu:
David Linger
tel: 724 420 329
e-mail: lingerovi@volny.cz

A ještě několik fotek z výstavby haly:
ASCII���User Commentspřed zahájením výstavby
ASCII���User Comments.
.
.

ASCII���User Comments.
.
.

ASCII���User Comments.
.
.

ASCII���User Comments.
.
.

ASCII���User Comments.
.
.

ASCII���User Comments.
.

ASCII���User Comments.
.
I pan starosta Štefan se přišel přesvědčit, jak stavba i s pomocí brigádníků SK Líšeň pokračuje

ASCII���User Comments.
.
.

ASCII���User Comments.
.
.

ASCII���User Comments

Jihomoravský krajský fotbalový svaz

vyhlašuje doškolení UEFA B licence
Termín : sobota 13.ledna 2018
Místo: Vídeňská 9, 63800 Brno – hala Morenda

Program: 8:30 – 9:00 h prezence - předložení kopii dokladu o zaplacení a TP
9:00 -14:30 praktické výstupy a přednášky lektorů FAČR
předání trenérských průkazů
Přihlášení k doškolení: /facr.coachmanager.cz/registrace –kurzu
Upozornění:
Foto – pasového formátu (podepsané - jméno ,příjmení ,datum narození –rok posledního
doškolení ) pokud se změnily kontaktní údaje - upozornit
pošlete poštou do 20.12.2017 na adresu –JmKFS , Vídeňská 9, 63800 Brno
Trenéři, kterým končí platnost TP k 31.12.2016 a více, zaplatí poplatek na místě ve výši
500 kč.
TMK JmKFS Stanislav Schwarz
Vídeňská 9, Brno GTM JmKFS
Mob: 734447990

N O M I N A C E U14

na družební utkání Bratislavského FZ a Jihomoravského KFS
datum a čas srazu: středa 15.11.2017 v 7:45 h
místo srazu: Vídeňská 9 , Brno (hala Morenda)
místo utkání a čas: Bratislava - Petržalka 12:45 h

ukončení srazu: Vídeňská 9 , Brno (hala Morenda) cca 16:00 h
Hráči si vezmou s sebou: obuv na umělou trávu , brankáři vlastní výzbroj platný cestovní pas , cestovní pojištění do zahraničí ,kartičku pojištěnce, strava zajištěna

Julínek Patrik FCZB Kozyuk Daniel Znojmo
Holásek Daniel FCZB Navrátil Mikuláš Znojmo
Kadeřávek Kryštof FCZB Bílý Richard Svratka Brno
Šlapanský Ondřej FCZB Bartuschek Dominik Svratka Brno
Nekarda Erik Hodonín Morávek Jiří Sparta Brno
Mišík Martin Hodonín Galia Denis Sparta Brno
Slatinský Jakub Hodonín Ryšavý Bohdan ČAFC Židenice 2011
Švejda Michal Sparta Brno Sádecký Tomáš Líšeň

Náhradníci:
Kozelek Jakub Sparta Brno Beneš Vilém Hodonín
Slavíček Jakub FCZB Zlatníček Matěj FCZB

Realizační tým: vedoucí Schwarz Stanislav
trenér: Dvořák Václav, AS. Marek Pavlík, Radek Buchta
lékař : Mudr. Emil Šulc

Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 15.11. 2017 , za což Vám již nyní děkujeme. 

Omluvy hračů: telefonicky GTM Stanislav Schwarz 734447990

Pavel Crhan Schwarz Stanislav
předseda KM JmKFS GTM JmKFS

U11

Turnaj Žijeme hrou
Líšeň - Jihlava 2:5 Aniol, Svrčina
Líšeň - Hlinsko 3:5 Da Costa, Jonáš, Aniol
Líšeň - Sparta Brno 3:2 Kozák, Da Costa, Aniol
Líšeň - Třebíč 8:2 Svrčina 3x, Jonáš 2x, Aniol 2x, Kozák
Líšeň - Start 4:0 Svrčina 2x, Jonáš, Kozák

U13

turnaj Heřmanův Městec 5.místo, 10 účastníků

U8

Turnaj Vyškov, 2. místo ze šesti účastníků.
Vyškov modrá, Vyškov barevná, Líšeň U8, Rajhrad, Svratka, Kohoutovice

U16 - U15

Líšeň U16 - Líšeň U15 9:2
branky: Spusta 3x, Suchý 3x, Sláma, Aujeský, Broskva - Pudynets 2x

Futsal A

Líšeň - Vyškov City 2:2
branky Líšně: Moudrý, Soukup

U13

Turnaj v TCM
1. Líšeň 9b
2. Svratka 7b
3. Zbrojovka 6b
4. Hodonín 4b
5. Boskovice 3b

U12

Přátelské utkání
Líšeň - Olšany 8:6

U7

Líšeň - MŠK Senec 5:0
- Adam Jelínek 2x
- Vojta Palovský
- Samuel Titz
- Jiří Fojt

Líšeň - 1. FC Slovácko 3:4
- Adam Jelínek
- Samuel Titz
- Jiří Fojt

Líšeň - FK Rača Bratislava 0:2

Líšeň - FC Hustopeče 5:3
- Samuel Titz 2x
- Adam Šenkyřík
- David Kubíček
- Jiří Fojt

Líšeň - FC Pálava Mikulov 5:0
- Samuel Titz 3x
- David Kubíček
- Adam Šenkyřík

Líšeň - FC Svratka Brno 3:2
- Samuel Titz 2x
- Adam Šenkyřík

U12

Turnaj Němčice 6. místo z osmi účastníků

Týmové aktuality

U11

Schůzka rodičů U11 s vedením SK Líšeň

Vážení rodiče,
předseda SK Líšeň pan Hladiš Vás žádá o schůzku, kterou svolává na pondělí 27.11. v době tréninku U11, tj od 17 do 18 hodin v šatnách u nafukovací haly.
Prosím všechny, kteří mají zájem sdělit vedení SK svůj názor a představu o fungování týmu, aby se této schůzky zúčastnili.

RR

U14

Tréninky do konce roku

Tréninky do konce roku budou pravidelně ve dnech:
Úterý v 18:00-19:30 hod. v tělocvičně na ZŠ Horníkova
Středa v 18:00-19:00 hod. v tělocvičně na ZŠ Horníkova
Čtvrtek v 18:30-20:00 hod. nafukovací hala na ZŠ Novolíšeňská
V sobotu 2.12.2017 v 10:00 hod. máme domluvené přátelské utkání na UT v Břeclavi
Poslední trénink v tomto roce bude ve čtvrtek 21.12.2017

U8

Turnaj Vyškov

U8 - Rajhrad 13-1
Góly: Šťastný 6, Pašek 3, Ellinger 2, Černohorský 2

U8 - Vyškov modrá 3-1
Góly: Šťastný, Ellinger, Pašek

U8 - Kohoutovice 1-1
Gól Ellinger

U8 - Vyškov barevná 1-7
Gól Ellinger

U8 - Svratka Brno 4-1
Góly Ellinger, Pašek, Šťastný, Skácel.

U11

Výsledky nedělního turnaje ŽH

Turnaj Žijeme hrou
Líšeň - Jihlava 2:5 Aniol, Svrčina
Líšeň - Hlinsko 3:5 Da Costa, Jonáš, Aniol
Líšeň - Sparta Brno 3:2 Kozák, Da Costa, Aniol
Líšeň - Třebíč 8:2 Svrčina 3x, Jonáš 2x, Aniol 2x, Kozák
Líšeň - Start 4:0 Svrčina 2x, Jonáš, Kozák

U10

Program na týden 20.11. - 26.11.

Úterý 21.11.

trénink 16:30 - 18.00 tělocvična ZŠ Mutěnická

Pátek 24.11.

trénink 17:00 - 18.45 tělocvična ZŠ Masarova

Sobota 25.11.

trénink 9:00 - 12:00 Orlovna

Individuální trénink pro 6 hráčů na umělé trávě v Orlovně. (Bývalé kino Svět, vedle ZŠ Holzova, naproti je Muzeum dopravy, venku dva stíhací letouny) Oblečení jako na venek.

PPA

Vánoční večírek

Dne 16.12. odpoledne proběhne Vánoční setkání našeho týmu v dětské herně Lemur. Zvaní jsou jak děti, tak samozřejmě i rodiče a sourozenci. Prosím všechny rodiče, aby mi potvrdili svou účast a to buď na mail (lkrystof@atlas.cz) nebo smskou (605134300). Rád zodpovím i všechny případné dotazy k této akci.

https://www.lemur-centrum.cz/

Další podrobnosti k této akci naleznete na webu během následujících 14 dní.

LaKr

U13

Program 20.-26.11.

Pondělí volno individuální posilování CORE + protahování
.
Úterý 16:00-16:45 venkovní trénink na UT hřiště SK Líšeň, kabina ve staré budově vedle správců
sebou kopačky, míč, pití,oblečení dle počasí, termo. mikinu. šustku, čepici, rukavice.
Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni
sebou koupací čepici, plavky, pití, ručník.
.
Středa 18:30-20:00 trénink na ZŠ Novolíšeňská, nafukovačka s umělou trávou
sraz v šatně v 18:10,
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Čtvrtek volno individuální posilování CORE + protahování
.
Pátek 15:30-16:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
sebou sálovky nebo tenisky, švihadlo, trenky, tričko pití.
šatna stejná jako ve středu - naproti nafukovačky
trénink pokračuje 16:00-17:00 v nafukovačce na umělé trávě
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Sobota 25.11. turnaj v TCM Brněnské Ivanovice

U13

Výsledkový servis

Pátek 17.11. turnaj v TCM Br. Ivanovice.

Líšeň - Zbrojovka 3:2
branky: Kvoch, Pustina, Kryl.
.
Líšeň - Boskovice 3:5
branky: Kryl, Ulrich, Kvoch.
.
Líšeň - Svratka 3:2
branky: Kvoch 2x, Kamoj.
.
Líšeň - Hodonín 6:3
branky: Ulrich 2x, Raus 2x, Kamoj, Novák.

Pořadí:
1. Líšeň 9b LOL.
2. Svratka 7b
3. Zbrojovka 6b
4. Hodonín 4b
5. Boskovice 3b

Sobota 17.11. turnaj Heřmanův Městec.

Líšeň - Chrudim 0:1
Líšeň - Svratka 0:4
Líšeň - Česká Bělá 9:1
branky: Duchoň 3x, Hříba 2x, Aniol, Kubík, Špilka, Sedlák.
.
Líšeň - Jaroměř 4:0
branky: Kubík, Sedlák, Špilka, Duchoň.
.
Líšeň - ČAFC 5:2
branky: Špilka 2x, Kubík, Hříba, Stara.

umístění: 5. místo, 10 účastníků

U15

Plán na týden 20.-26.11.2017

Po - Volno
Ut - 16h tr. UT. Líšeň
St - 16h tr. UT. Líšeň
Čt - volno
Pa - 16h tr. UT. Líšeň
So, Ne - volno

U12

Plán na příští týden

PO 20.11. - trénink na UMT - ul. Kučerova 15.30 - 17.00

ST 22.11. - trénink na UMT - ul. Kučerova 15.30 - 17.00

PÁ 24.11. - trénink na UMT - ul. Kučerova 15.30 - 17.00

SO 25.11.- turnaj Žijeme hrou - 2 týmy - TCM ul.Sladovnická 508/17

Nominace:

Ne 26.11. - ZHL Ivančice

Nominace:

MV.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.