SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

B-tým nedokázal vstřelit branku a ztratil další body

Místo: Sport Resort Lednice.
Počet diváků: 120.

Lednice: Prokop – Kyněra (66. Wallisch), Ferby, Očenášek, Kacr, Osička, Lucký (90. Vala), Wolgemuth, Ruber, Ianosteac, Pálka (83. Černín). Trenér Volf.

Líšeň: Rychetský – Daněk (84. Nechvátal), Červík, Minárčik, Toczyski – Rudyk, Fall – Dostálek, Bohuslav, Špička (89. Svoboda) – Bílek. Trenéři Kugler a Gögh.

V 9. kole Jihomoravského krajského přeboru jsme zavítali na hřiště TJ Moravanu Lednice. Po vloženém kole ve středu v Boskovicích, které jsme nezvládli, jsme nutně potřebovali naplno bodovat. Od samého začátku utkání bylo zjevné, že domácí se nikam nepoženou a výsledek, který skončí smírem je pro ně prakticky výhrou. Domácí tým z Lednice hrál v bloku před velkým pokutovým územím s 6 obránci a s dobrou organizací hry. Až v 16. minutě po rohovém kopu se dostal do zakončení Fall, bohužel vysoko nad branku. Dominance na míči našich hráčů byla zjevná, ale bez účelovosti vstřelení branky. Ve 42. minutě po centru Toczyského, který prodloužil Bílek, pálil Špička bohužel pouze do brankáře. Následný další centr Toczyského propadl až k Fallovi, který doklepává do branky, ale z důvodu postavení mimo hru branka neplatí a tak se do poločasu skóre nemění.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s trpělivostí a vírou, že kýžená branka padne. Po úvodním tlaku se v 59. minutě prosadil Daněk, ale jeho rána orazítkovala pouze břevno brankové konstrukce. Soupeře jsme prakticky zavřeli na jeho vlastní polovině a snažili se doslova soupeřovu hradbu prolomit. To se nestalo a tak si z Lednice odvážíme pouze bod.

Ohlasy po zápase

Trenéři Kugler a Gögh: „Věděli jsme, že nás na malém hřišti s vysokými hráči a dobrou organizací hry nečeká nic lehkého. To se potvrdilo. Týmu nemůžeme vytknout touhu po získání bodů, ale bohužel naše kvalita v zakončení k tomu nestačila.“

Další utkání B-tým odehraje v neděli 9. října v 10:15 hodin na hřišti v nedaleké Kuřimi.