B-tým se v Rousínově nedokázal gólově prosadit a jen remizoval

Místo: Stadion Rousínov.
Počet diváků: 140.

Rousínov: Kopřiva – Kříž, Líznar, Imramovský, Rozehnal, Němec (41. Obruča), Jašek, Florian, Žoček (68. Divácký), Kubáč, Zbořil. Trenér: Boušek.

Líšeň: Veselý – Daněk (46.Gabriel), Fall, Bohuslav, Toczyski – Polášek, Horký – Ferlay (46. Červík), Dostálek (68. Tauš), Roziev – Bílek (79. Papež). Trenér Kugler.

Ve 26. kole Jihomoravského krajského přeboru jsme zavítali k soupeři do Rousínova a utkání jsme sehráli na doposud nejkrásnějším hřišti v Krajském přeboru. Utkání začalo z naší strany ve velmi laxním tempu a to pokračovalo celý první poločas. Vzhledem k nedostatečnému pohybu jsme si nedokázali vytvořit více brankových příležitostí a místo toho přicházely spíše "pološance".

Do druhého poločasu jsme vstoupili s dvojitým střídáním. Přeskupili jsme řady a vyztužili střed hřiště. S přibývajícím časem soupeři postupně docházeli síly a přicházely naše šance. Za zmínku stojí střela Poláška, který po samostatné akci v 62. minutě orazítkoval tyč výborně chytajícího gólmana Kopřivy. Náš tlak se zvyšoval, ale díky neochotě se kondičně vydat na maximum jsme v dobře bránícím Rousínově uhráli pouze bezbrankovou remízu.

Ohlasy po zápase

Trenér Kugler: „Líným fotbalem, bez dostatečného pohybu jsme promarnili první poločas. Rousínov kvalitu má, umí skvěle bránit. Mrzí nás, že jsme na krásném hřišti ztratili body. Druhou půlku jsme se zlepšili, ale míče dáváme zezadu pozdě, v malé kvalitě, máme málo náběhových situací, je tam málo ochoty se vydat, před finální a finální část je z naší strany neprecizní. Ne, dnes jsme nehráli to, čeho jsme schopni. Je potřeba si to vyříkat, udělat kvalitní regenerační pozápasový trénink. Zvednout hlavy a jít dál za našim cílem.

Další utkání odehraje B-tým v neděli 28. května v 10:30 hodin na hřišti Svratky Brno v ulici Svratecká.