Branky: 25. Bohuslav, 51. Dostálek, 55. Toczyski.

Místo: Stadion Hoštická.
Počet diváků: 125.

Bosonohy: Uhlíř – Svoboda, Pavliš, Šíma, Osladil, Havlík (58. Čoupek), Lukšija, Kroutil (73. Moučka), Hladký, Táborský (83. Pakosta), Dohnal (58. Dedič). Trenér: Šíma.

Líšeň: Veselý – Bednář, Fall (87. Červík), Rudyk, Daněk – Weber, Minařík (71. Štolba) – Džupenjuk (87. Hausleitner), Toczyski, Bohuslav (71. Ferlay) – Dostálek (82. Nechvátal). Trenér Kugler.

V 19. kole Jihomoravského krajského přeboru jsme zavítali k soupeři do Bosonoh. V prvních pěti minutách domácí hráli všechny míče na hráče Hladkého, se kterým jsme měli menší potíže. Po protočení pozic jsme ale tuto hrozbu eliminovali a mohli se soustředit spíše na finální fázi. V 9. minutě jsme díky vyhranému souboji ve středu pole přečíslili domácí obranu a střela Dostálka těsně minula branku. V 25. minutě vybojoval míč Toczyski a střílenou přihrávkou našel Bohuslava, který se jako správný kapitán nemýlil a vystřelil našemu týmu vedení. Následné útoky skončili zakončením Džupenjuka nebo Dostálka, ale bohužel vždy těsně mimo brankové konstrukce. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s klidem a věděli, že náš čas přijde. Rychle rozehraný dlouhý aut Toczyského v 51. minutě, který prodloužil Bohuslav na Dostálka, vyústil ve druhou vstřelenou branku. O tři minuty později se velmi povedenou střelou z rohu velkého vápna trefil Toczyski, který zvýšil naše vedení již o tři branky. Od té doby se nám dařilo hru kontrolovat a nepouštět soupeře do vážných akcí.

Ohlasy po zápase

Trenér Kugler: „Po minulém "faux pas" s Ráječkem jsme potřebovali najet na vítěznou vlnu. V Bosonohách nás čekala menší, ale v tuto roční dobu velice dobrá hrací plocha. Urputný soupeř s třetiligovou kvalitou na krajích. Protočením pozic se nám povedlo silné stránky soupeře eliminovat. Poučili jsme se z chyb v minulém zápase a hráli do hlubokého bloku výrazně rychleji, kolměji s větší herní invencí. Vážíme si zisku tří bodů. Čeká nás ještě jedenáct velmi těžkých zápasů k naplnění našeho cíle.

Další utkání odehraje B-tým v neděli 16. dubna ve 14:00 hodin na hlavním stadionu SK Líšeň, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT!