Béčko přišlo o výhru díky neproměněným šancím

Branky: 8. Tauš, 85. Vlasák - 6. Loup, 76. Traxl.

Místo: Stadion SK Líšeň.
Počet diváků: 227.

Líšeň: Marek – Daněk (46. Džupenjuk), Červík, Mezera, Toczyski – Rudyk, Fall – Vlasák, Tauš (82. Dostálek), Svoboda (88. Ferlay) – Raab (64. Horký). Trenér Valachovič.

Velká Bíteš: Michal Pelán – Šperka, Pavel Loup, Mrňa (46. Kamenský) – Bartoš, Merdita, Daněk, Michal Pokorný (59. Sznapka), Moučka (46. Jan Pokorný) – Novotný (59. Krula), Macek (64. Traxl). Trenér Zúbek.

V 7. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme přivítali Velkou Bíteš. Za absentujícího trenéra Kuglera, ze zdravotních důvodů, zaskočil k vedení mužstva v tomto utkání trenér A-týmu Milan Valachovič. Začátek zápasu se nevyvíjel vůbec dobře. Už v 6. minutě propadnutý míč Loupa, na který Marek nestihl reagovat, skončil v síti 0:1. Oslava hostů ze vstřelené branky netrvala dlouho a prosadili se i domácí. V 8. minutě si po velmi povedené akci na Vlasákův centr z pravé strany naběhl Tauš a srovnal hlavou na 1:1. Následné minuty byly spíše zazdívání gólových příležitostí. Za zmínku stojí pokutový kop, který kopal Raab po faulu na Tauše ve 24. minutě, ale bohužel neproměnil. A posléze několik vyložených šancí, které jsme nedokázali proměnit. Nejblíže byl ve 40. minutě průnik Svobody, ale ten trefil pouze tyč a když ani nepřehodil Tauš brankáře Pelána, šli jsme do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s cílem otočit zápas v náš prospěch. Bohužel jsme nedokázali proměnit žádnou z mnoha šancí a tak udeřili hosté. V 76. minutě centrovaný míč na Traxla a memento našich obránců znamenalo zvýšení hostujícího celku na 1:2. Zanedlouho hosté přidali dokonce třetí branku, kterou naštěstí rozhodčí neuznal pro ofsajdové postavení hráče hostujícího celku. Až v 85. minutě se pěknou střelou do šibenice prosadil Vlasák a stanovil výsledek zápasu na 2:2.

Další utkání odehraje B-tým v neděli 24. září v 15 hod. na půdě Humpolce.