dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    29.06.2022   |    Redakce

Výhra nad mladíky Slovanu Bratislava


SK Líšeň - Slovan Bratislava U21 2:0 (1:0)


Branky:
24. Čermák, 49. Zikl.

Místo: hřiště TJ Sokol Pohořelice.

Líšeň: Marek (46. Veselý) – Bednář (46. Pašek), Otrísal (46. Jeřábek), Ševčík (46. Černín), Lutonský – Čermák (46. Minařík) – Ulbrich (46. Reteno), Matocha (46. Šumbera), Machalík (85. Matocha), Sokol – Moscardi (46. Zikl). Trenér Valachovič.

Slovan: Chudík (75. Mikuláš) – Mičák (46. Čech), Laczko (66. Mičák), Antálek (46. Lacko), Toth (46. Baláž) – Habadász (57. Antálek), Koseček (46. Raffai) – Dornai (35. Zmaskovic), Božik (66. Koseček), Gluščevič (60. Toth) – Nikitin. Trenér Gála.


Ve druhém přípravném utkání jsme v Pohořelicích zdolali juniorku Slovanu. Mladíci z Bratislavy přijeli na jih Moravy už s tím, že zůstávají nadále příslušníky druholigového slovenského fotbalu. Možná i proto vstoupili do zápasu dobře, když se jim povedly dva brejky, ale bez slušné koncovky. Marek kryl střelu Božika, Gluščevič pálil mimo. Poté jsme převzali tempo hry. Ve druhé čtvrthodině jsme měli k dispozici čtyři rohy. Po jednom z nich jsme ve 23. minutě vedli 1:0. První gól zaznamenala naše letní posila Adrián Čermák.

V druhé půli byla naše převaha ještě zřetelnější. Ve 49. minutě přidal Zikl druhý gól, když přetlačil nadvakrát Chudíka. Následující minuty utkání jsme si vytvořili několik šancí, které však již další branku nepřinesly. Trenér Valachovič vystřídal dva brankáře a 17 hráčů. Nezahrál si jen útočník Vandas, který má zlomený prst na ruce a dostal sádrovou dlahu.

Facebook feed