dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    10.01.2023   |    Redakce

Líšeň zahájila zimní přípravu

Fotbalisté áčka mají za sebou první letošní trénink


Na úvodním tréninku se na umělé trávě sešlo celkem 21 hráčů, čtveřice mužů chyběla. Vandas s Bednářem se zapojí po doléčení nemoci, Veselý a Ferlay byli omluveni. Trenéři Valachovič s Maléřem proti sobě po úvodním rozcvičení postavili dvě mužstva.

Trenér Milan Valachovič se poprvé za čtyři roky svého působení u mužstva neloučí s klíčovými hráči, které si v minulosti vybrala prvoligová mužstva. Odešel pouze Reteno Elekana do ostravského Baníku, kde však bude hrát za záložní celek v MSFL.

Z hostování v Prostějově se vrátil Šimon Šumbera. S ním přišla na testy další pětice fotbalistů: Patrik Lorinz (Rača, Slovensko), Marek Polášek (1.FC Slovácko), Ruslan Roziev (Pakhtakor Tashkent, Uzbekistán), Richard Svoboda (Mutěnice), Martin Tauš (z dorostu SKL).

„Vzhledem k tomu, že letos nepotřebujeme doplňovat mezery po odcházejících hráčích, vsadili jsme na mladé talenty, které si tu můžeme připravit pro další roky. Čeká nás perná příprava a tvrdá práce. Základní kádr mužstva by mělo tvořit osmnáct hráčů do pole a tři brankáři. O nich bych chtěl mít jasno do soustředění.“, zdůvodnil formu letošního testování trenér Valachovič.

První přípravné utkání odehrajeme doma již tuto sobotu v 10 hodin s prvoligovým celkem FC Železiarne Podbrezová.


Vstupné na přípravná utkání, která se odehrají na hřišti s umělou trávou v areálu SK Líšeň je 50,- Kč.

V areálu přímo u hřiště s umělou trávou bude otevřen bufet s teplými nápoji. V prodeji budou předměty z fanshopu a také permanentky na jarní část sezony F:NL. Při nepřízni počasí je k dispozici krytá tribuna s podsedáky k sezení.


ℹ️ Připomínáme, že pro držitele permanentky je v ceně vstupné na všechna domácí utkání (mistrovská, pohárová i ta přípravná) A mužstva i B mužstva na celou jarní část sezony 2022/2023

Cena permanentky na hlavní tribunu pro zbývající část sezony 1.100,- Kč 2.200,- Kč

Cena permanentky na stání pro zbývající část sezony 700,- Kč 1.400,- Kč

Facebook feed