dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U9A+B    09.01.2023   |    Pavel Fiala

Organizační info

Dobrý den, rádi bychom touto cestou předali několik organizačních informací:

 • Klubové příspěvky – prosím všechny, kteří uhradili příspěvky pouze na pololetí a mají zájem dále pokračovat o uhrazení druhé poloviny platby – tzn. 1800,- Kč
  Platbu (pokud je to možné) prosím zaslat převodem na bankovní účet č: 1185625019 / 2700, do poznámky prosím uvést jméno dítěte. Případně v hotovosti na tréninku. Ideálně do konce ledna.

 • Pravidelný roční členský poplatek FAČR registrovaných hráčů – 100 Kč, ti, co budou posílat platbu za klubové příspěvky mohou poslat zároveň 1800 + 100 Kč, ostatní nechám na Vás, zda hotově nebo převodem – do konce ledna.

 • Registrace nových hráčů na FAČR – týká se:
  Lukáš Nippert, Mikuláš Král, Zachar Dobrovolski, Miša Turok, Maroš Lacko
  prosím doneste si fotografii – pasový formát + vyplníme registrační formulář, připravím jej a budu mít u sebe. Prosím taktéž do konce ledna abychom mohli provést registraci hromadně za všechny. Poplatek za provedení registrace je 100 Kč

 • Redukce kádru – Dohodli jsme se s trenéry, že sezonu U9 ještě redukci dělat nebudeme a dokončíme ji s počtem dětí, které aktuálně chodí. Nicméně dle info z vedení klubu je od kategorie starší přípravky - tedy od U10 dále - již povinnost kádr zúžit. Bohužel tedy k tomuto nepopulárnímu kroku budeme muset po sezoně U9 přistoupit. Nechceme děti odrazovat od sportu, proto se pokusíme všem, kterých se to bude týkat, sehnat jiný klub v okolí, kde by děti s fotbalem mohly pokračovat dále.

 • Fotbalové soustředění – proběhne v termínu 20.-25.8.2023 ve Velkých Pavlovicích, budeme tam společně s týmem SK Líšeň U10 – veškeré podrobnosti budeme sdělovat v průběhu jara jak se bude akce upřesňovat, jen dáváme co nejdříve info o termínu (pokud už někdo plánuje dovolené). Akce se již bude týkat pouze redukovaného kádru viz. bod výše.

 • Příměstský kemp SK Líšeň, který pořádá David Linger bude probíhat taktéž společně s týmem U10 a předběžně sdělený nepotvrzený termín je první týden v srpnu – areál SK Líšeň Kučerova, přesný termín a ostatní podrobnosti upřesní David, jakmile bude mít akci připravenou.

Veškeré případné dotazy k výše uvedenému rádi zodpovíme před nebo po tréninku.

Za celý tým U9
Pavel Fiala

Facebook feed