Trénink UMT Novolíšeňská 18.30 - 20.00 (sraz 18:15) - umělá tráva v nafukovačce
Adresa: ZŠ Novolíšeňská (vstup ze zadní strany školy)

Adresa: Pálavské nám. 4246/5, 628 00 Brno-Vinohrady

Sraz 09:15 (Začátek 10:00)

Adresa hřiště:

Hněvkovského 26, 617 00 Brno-jih-Komárov

Sada dresů: Modrá, Modrá, Modrá

Nominace: Balík , Dohnal , Dvořáček , Hikl, Jedonek , Kryštof, Mašek, Mitrenga , Najt, Palovský , Rašovský, Střelický, Šenkyřík, Tesař, Valder, Vaňkát

Neděle

Starez Cup

Sraz 07:15 (Začátek 08:00)

Startovné v turnaji: 7 000,- Kč
(za tým, 3x turnaj kategorie – 15-18 zápasů).

Nominace: Kryštof, Dohnal, Jedonek, Hikl, Tasař, Valder, Mitrenga

Pravidla:

Hraje se dle pravidel MINIFOTBALU – FAČR, rozměry hrací plochy 38 x 26 metrů, povrch UT Megagrass v klimatizované nafukovací hale s osvětlením zavěšeným na stropu haly, rozměry branek 5 x 2 metry.

Upřesnění pravidel: Kop od branky je dovoleno brankáři rozehrát rukou i přes polovinu HP, není omezeno výškou hodu a dopadu, nohou se může rozehrát také přes polovinu hrací plochy, avšak jen do úrovně kolene soupeře, cca max. do 50 cm nad zemí (posouzení rozhodčího), ostatní výška jen do poloviny své hrací plochy. Při porušení je zahráván NVK na polovině hrací plochy. S míčem může brankář při kopu od branky i sám „vyjet“ a může docílit branky, aniž by se jiný hráč míče dotknul. Pokud je míč ve hře a brankář jej chytí, může rozehrát nohou i rukou bez omezení. Brankář může vstřelit branku (branka platí jak kopem, tak výhozem). Brankář smí držet míč „pod kontrolou“ max. 6 sekund. Navazování hry, kdy míč přejde pomezní čáru – vhazováním.

Při udělení ŽK hraje tým 2 minuty v oslabení (čas měří rozhodčí/časoměřič). V případě udělení 2. ŽK nebo ČK hráč nesmí nastoupit znovu do utkání a jeho tým hraje s nižším počtem hráčů 5 minut, poté tým může doplnit na plný počet. Minimální počet hráčů je 3+1. Při udělení ČK rozhodne Organizační výbor turnaje o trestu pro hráče (maximální trest je zákaz hry do konce miniturnaje).

Hrací doba a přestávky:

Všechny zápasy turnaje se hrají 1 x 13 minut (7 týmů), případně 1x 15 minut (6 týmů). Čas běží se stavem utkání na elektrické světelné tabuli. Poté max. do 1 minuty navazuje další zápas.

Na základě rozpisu budou týmy vždy připraveny ke svému utkání.

Počet hráčů:

4 hráči v poli + brankař v odlišné barvě dresu, střídání ve vymezeném prostoru hoke­jovým způsobem.

Rozhodčí:

Řídit utkání bude vždy minimálně jeden rozhodčí. Obvykle jím bude Ondřej Pelikán.

Výstroj:

Hraje se s míči velikosti č. 4. Obutí - lisovky nebo turfy. Každé mužstvo musí mít jednu sadu dresů. Pořadatel zajistí rozlišovací vesty v případě podobnosti barev.

Ručení za ztráty:

Cenné věci hráčů si soustředí vedoucí družstev u sebe, všichni účastníci budou při zahájení turnaje poučeni o tom, že za ostatní ztráty pořadatel akce neručí.

Pro případ uložení cenností bude možné využití trezoru v kanceláři pořadatele.

Hrací plocha:

Místem turnaje je fotbalová nafukovací hala s umělou trávou v Brně, Brněnských Ivanovicích. Velikost hrací plochy je stanovena na 38 x 26 m. Hraje se na bezpečné duralové branky o rozměrech 5 x 2 m.

Stravování:

V areálu sportoviště je možnost stravování a pitný režim v bufetu s možností posezení v zasedací místnosti. Zákaz nošení jídla do nafukovací haly. Pití v hale povoleno.

Šatny:

Připraveno bude 3 - 6 šaten – podle možností dle rozpisu dalších akcí v areálu.

Parkoviště:

K dispozici je 39 bezplatných parkovacích míst přímo v areálu FCB, další možností je parkovat v okolí.

Poznámka:

Pořadatel si vyhrazuje právo upravit časový sled utkání. Výsledky jednotlivých zápasů a další aktuální informace budou průběžně uvá­děny na vyvěšené informační tabuli.