SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

B tým    30.10.2023   |    Redakce

Raketový start B-týmu do utkání odnesla Břeclav pěti góly

SKL B - Břeclav 5:1 (5:0)

Branky: 7 a 19. Tauš, 4. Svoboda, 28. Červík, 45+1. Raab – 78. Kristoň (z pen.).

ŽK: Dostálek, Veselý – Fiala, Ryšavý, Mazuch.

Rozhodčí: Mrázek – Pospíšil, Votava.
Delegát: Šišma.

Místo: Stadion SK Líšeň.
Počet diváků: 80.

Líšeň: Veselý – Džupenjuk (67. Daněk), Hanuš, Červík, Toczyski – Rudyk, Aldin (84. Fall) – Dostálek (67. Šíp), Svoboda (67. Ferlay), Tauš (76. Matocha) – Raab. Trenér Kugler.

Břeclav: Fibingr – Malacka, Kovařík, Hloch, Hynek, Mikáč (23. Mazuch, 62. Kristoň), Skočovský (46. Knotek), Ryšavý (84. Tesař), Fiala, Vocílka (23. Herman), Grábl. Trenér Víšek.

Ve 13. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme na našem stadionu přivítali soupeře z Břeclavy. A důvod k radosti přišel hned v úvodu utkání. Ve 4. minutě Červíkův centr našel Tauše, který naservíroval Svobodovi před prázdnou branku a ten poslal náš tým do vedení. O tři minuty později po autovém vhazování Toczyského prodloužil Raab na Tauše, který zvyšuje už na 2:0. V 19. minutě doletěl dlouhý centr za obranu až na nabíhajícího Dostálka, který přihrávkou našel Raaba a ten tvrdou střelu napálil pouze do brankáře Fibingra, odražený míč však bravurně uklidil k zadní tyči opět Tauš a zvýšil už na rozdíl tří branek. Ve 28. minutě, po rohovém kopu Aldina, přetažený míč vracel zpět do ohně Hanuš a díky smolnému zákroku hostujícího brankáře, kterému míč vypadl, mohl Červík pohotově uklidit balon do sítě. Ke konci poločasu jsme opět udeřili, když opět z rohového kopu Aldina se do vzduchu pověsil Raab a uzavřel skóre prvního poločasu za stavu 5:0.

Ve druhém poločase se téměř nic nestalo. Frustrace hostujícího týmu gradovala zbytečnými fauly a naše mužstvo se ke hře hostujícího týmu přiklonilo. Až v 78. minutě Hanušův ne příliš povedený míč brankáři Veselému, po kterém musel faulovat útočícího hráče a rozhodčí Mrázek nařídil pokutový kop. K němuž se postavil hostující Kristoň a snížil výsledek utkání na konečných 5:1.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Trenér Kugler: „Proti Břeclavi jsme v prvním poločase hráli útočný fotbal, dali pět branek, druhou půlku už tam nebyl takový zápal a darovali jsme soupeři gól na snížení. To je škoda, chtěli jsme to uhrát na nulu vzadu.“

Další utkání odehraje B-tým v sobotu 4. listopadu ve 14:00 hod. na půdě Ždírce.