dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka dívky    26.01.2022   |    Ma-sperkova

Soustředění dívky

Soustředění Mikulov

Termín: 3.2. - 6.2. 2022

Adresa: Hraničářů 69/617e, 69201 Mikulov (u základní školy)

Sraz: 3.2. ve 18:00 na místě

Ukončení: 6.2. v 13:00

*pokud by měl někdo problém s odvozem/dovozem - zkuste se omluvit mezi s sebou, případně nám dejte vědět a něco vymyslíme.

S sebou: oblečení na ubytovnu i ven, spodní prádlo, přezůvky, hygienické potřeby, pyžamo, ručník, oblečení na trénink v tělocvičně + boty do tělocvičny (kopačky nebrat!), láhev na pití, míč (kdo nemá, dejte vědět a půjčíme) + kdo má, tak švihadlo. Klidně s sebou nabalte i nějaké skladné stolní hry :) Na srazu pak prosíme kromě dcery odevzdat také kartičku pojišťovny (stačí kopie) + vyplněné a podepsané Prohlášení (klikněte pro stáhnutí) + případně pokud užívá tak léky.

Telefony atd vozit nemusí, spojíme Vás kdyžtak přes nás :)

Strava: Jídlo zajištěno 3x denně + svačinky. Začíná se večeří a končí se obědem. Pokud má Vaše dcera nějaká stravovací omezení - nahlašte nám to co nejdříve!

Cena: 2200 Kč (ubytování, strava + tělocvična)

Částku prosím uhraďte na účet: 1027009149/6100 (stejný účet jako klubové příspěvky). Do poznámky prosím uveďte jméno hráčky.Děkuji a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Za trenérky

Martina Šperková


Facebook feed