AFC Humpolec U19 vs. SK Líšeň U18 0:8 (0:6)

39´ 0:6 Navrátil
77´ 0:7 Duchoň
89´ 0:8 Duchoň

Sestava: Kulík – Kamoj (K), Fröhlich, Štoss (60´ Sommernitz), Crha, Havlát, Štoss A. (46´ Kilberger), Vitoslavský (64´ Suchomel), Linger, Duchoň, Navrátil

Trenéři Sus a Pašek: „První poločas musím všechny hráče pochválit, byli jsme dominantní na míči a vytvářeli si zajímavé brankové příležitosti. Výborné zahrávaní standartních situaci, Navrátilem, nám zařídilo 2 branky. Hráči se nebalí hrát již od brankáře, dobrý pohyb a posbírané odražené míče. Bohužel i přes upozornění v kabině, že musíme stále hrát naši hru a koncentrovat se, tak druhy poločas byl pravý opak toho prvního. Hráči začali kazit jednoduché míče, nedostupovali hráče a celkový projev šel výrazně dolů, i díky projevu střídajících hráčů. Mrzí mě opět zranění Vitoslavského.“

22. kolo MSDL ml.

FK Šumperk U17 vs. SK Líšeň U17 0:1 (0:1)

Branky:
37’ 0:1 Růžička

Červené karty:
90´ Polóni (po dvou žlutých) – SKL
90´ Hájek (červená) – Šumperk

Sestava: Klabal – Polóni, Oplt, Pavlinec (64’ Brůžek), Řezník (K), Čábelka, Novák, Růžička (46´ Liška), Hrabovský (53´ Povolný), Kratochvíl (65´ Hochman), Rolinek (46´ Benčík)

Trenéři Odehnal a Semrád: „Cílem zápasu bylo přenést určité systémové prvky z tréninkového procesu. Cíl jsme absolutně nesplnili. První poločas ještě snesl nějaké měřítko, ale druhá půle po vystřídání byla katastrofální. Jediné pozitivum dnešního utkání je zisk tří bodů a neobdržený gól.“

22. kolo MSDD ml.

AFC Humpolec U17 vs. SK Líšeň U16 2:4 (0:5)

Branky:
13´ 0:1 Višvader
28´ 0:2 Hampl
38´ 1:2 Višvader (vlastní)
51´ 2:2 Kuba (Humpolec)
65´ 2:3 Komosný
67´ 2:4 Hála

Sestava: Matušinec – Ondrejka, Kolařík, Tichák, Aniol (K), Kryl (80´ Kozák), Kopřiva (46´ Hála), Hampl, Komosný, Hotový (58´Šamalik), Višvader (58´ Žalud)

Trenéři: Štěpánek, Čermák a Lutonský: „O proti minulému zápasu jsme udělali 5 změn v základní sestavě. Nekoncentrovanost, špatné dostupování, naivita v přihrávkách. Přesto jsme si vypracovali několik brankových příležitostí, z kterých jsme 2 proměnili. Obraz hry se však nezměnil. Po našich chybách soupeř vyrovnal. Zlepšení přišlo ze střídajícími hráči. Dvěma dalšími góly jsme zápas dovedli, po špatném výkonu, k vítězství.“