dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    06.03.2023   |    Radim

U11 - Výsledky přípravných zápasů ze soustředění v Lednici

Sestava: Sebastián Almášy, Matěj Bartoš, Matyáš Hasoň, Matyáš Kříž, Daniel Kula, Marek Plevač, Jakub Sklenský, Václav Spáčil, Martin Sýkora, David Šrámek, Štěpán Tůma, Dominik Vyskočil, Daniel Winter, Štěpán Zemánek

SK Líšeň - Břeclav 1:5
Góly: Daniel Kula

Sestava: Matyáš Hasoň, Daniel Kula, Jakub Sklenský, Václav Spáčil, Martin Sýkora, David Šrámek, Štěpán Tůma,

SKL - Lednice 2:1 , 3:4, 5:1, 4:0

Góly: David Šrámek 6x, Jakub Sklenský 5x, Matyáš Hasoň 2x, Štěpán Tůma 1x

Sestava: Sebastián Almášy, Matěj Bartoš, Matyáš Kříž, Marek Plevač, Dominik Vyskočil, Daniel Winter, Štěpán Zemánek

SKL - Lednice 1:2, 1:3, 2:6, 2:4

Góly: Matyáš Kříž 3x, Marek Pleváč 2x, Daniel Winter 1x

Hodnocení víkendových utkání

Hodnocení víkendu by nebylo úplně objektivní, nezačít čísly.

Z posledních deseti dní jsme sedm věnovali fotbalu. Nejezdili jsme cca 1200 km, utratili bez mála 200000kč, odehráli 14 turnajových utkání a 2 přáteláky. Což v sumáři dělá 390 odehraných minut, odtrénovali 15 hodin, což je 900 minut ve třech dnech plus dvě hodiny cachtání v bazénu a vířivce.

V Sobotu jsme odehráli utkání s Břeclaví.Je to skvělý tým s důrazem a pěknou dovedností. Myslím si, že jsme tvořili slušný tlak na soupeře, byli efektivní při zisku míčů, napadali rozehrávku, hra byla prvních 60 minut převážné v naší režii, bohužel soupeř tvořil nebezpečnější akce a dvakrát trestal slabou individuální dovednost. Na druhou stranu, nejsme schopni zúročit vytvořený tlak a byly vidět dva aspekty – nedůrazné, nepřesné, technicky slabé zakončení a finální fáze byla mnohdy vytlačena mimo možnost zakončení, díky slabé soubojové odvaze. Třetí třetina se už nesla ve znamení úbytku sil a nižší koncentrace.

V neděli jsme zakončili soustředění ve formátu 6+1 4x20 minut bez střídajících hráčů. Postavili jsme stejně, jako spojená Lednice s Hustopečí dva týmy a na dvou hřištích odehráli zajímavá utkání. Především přicházející únava jednak předešlých dní a nemožnost použít náhradníka učila kluky využívat fáze plné zátěže a odpočinku. Byla větší snaha o kombinační hru, v celku jsme měli efektivnější přenášení hry, sice nám plno akcí zastavilo horší technické provedení, nebo načasování, ale zase jenom praxí se vše zažije nejlépe. Bylo až s podivem, jak naši borci vše za poslední desetidenní zvládli. Byly sice ztráty, které nás mrzí v podobě jedné chřipky a jednoho podvrklého kotníku, ale kluci vše fyzicky bravurně zvládli a doufám, že se stejnou vervou vtrhnou zítra do školy.Co nám jasně potvrdily poslední dny, je pracovat na důrazu v osobních soubojích (naštěstí k tomu máme pár beranidel) důraz na vyšší aktivitu hráčů bez míče, produktivitu zakončení, dovednosti a herní schopnosti golmanů. Ale ještě jednou poklona všem hráčům, jak poslední dny zvládli i pod hrozbou Karla Jedličky, všem kolegům, kolik obětavé práce předvádějí a vám rodičům za super podporu, protože s vervou, jakou jdete do všech našich plánů, tvoříte neskutečnou kulisu.

Facebook feed