dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    13.11.2022   |    Radim

U11 - Výsledky z víkendových utkání

Sobotní triangl za Lužánkami

Sestava: Sebastián Almášy - Matěj Bartoš, Alena Hakenová, Matyáš Hasoň, Matyáš Kříž, Daniel Kula, Jiří Lojek, Oliver Michalas, Tobiáš Ondřík, Maxmilián Sochor, Martin Sýkora, David Šrámek, Tomáš Šťastný, Štěpán Zemánek

Výhra: Ochoz, Svratka Brno

Prohra: Start Brno


Nedělní triangl ve Žďáře

Sestava: Sebastián Almášy - Matěj Bartoš, Max Dohnal, Matyáš Hasoň, Matyáš Kříž, Daniel Kula, Tobiáš Ondřík, Jakub Sklénský, Maxmilián Sochor, Martin Sýkora, Václav Spáčil, Štěpán Tůma, Štěpán Zemánek

SK Líšeň - Žďár 1:6

SK Líšeň - Svitavy 5:9

SK Líšeň - Jihlava 7:3

Góly: Jakub Sklénský 3x, Štěpán Zemánek 3x, Matěj Bartoš 2x, Max Dohnal 1x, Matyáš Hasoň 1x, Daniel Kula 1x, Matyáš Kříž 1x, Štěpán Tůma 1x


Hodnocení víkendových utkání

Sobota: miniturnaj UMT za Lužánky

SK Líšeň / Svratka Brno / Start Brno / Ochoz

Krásným sobotním dnem jsme zahájili sérii zimních přípravných utkání. Nominovaných 15 hráčů bylo rozděleno na stálé dvě sedmičky a gólmana. Zatímco u jedné sedmičky jsme sledovali víc kolektivní herní projev, tak u druhé sedmý jsme víc řešili individuální dovednosti a odvahu v různých herních situacích.

První utkání s Ochozí jsme sice výsledkově zvládli, ale dobře organizovaná Ochoz nenechala nic zadarmo a efektivně využívala každou naši chybu.

Druhé utkání se Startem jasně nastavilo zrcadlo našim hráčům při hře pod tlakem.Kromě ojedinělých výjimek kluci a Alibaba stáhli krovky a víceméně pasivně vstupovali na hřiště.Bylo vidět velmi mnoho bázně, nabídka se skoro vůbec netvořila a po většinu času jsme se bránili. Na hřišti bylo krásně poznat, jak našim dětem chybí zkušenosti z „ulice“ kde hraje pětiletý trpaslík s patnáctiletým rafanem. Stále dětem vytváříme komfort a nadstandard a chráníme je před tím „zlým“ nekomfortním prostředím.S rychlostí a dravostí soupeře držela krok jen hrstka odvážných, a to většinou se zkušeností z konfrontace se staršími hráči.

Třetí utkání se Svratkou byla zase jednoznačná záležitost ve prospěch našich hráčů, kde měl tentokrát soupeř zbytečný respekt z našich hráčů. Celkově jsme měli ze soboty dobrý dojem a myslím, tak že i fanoušci si zápasy užili.

Neděle: Žďár nad Sázavou

SK Líšeň / Žďár / Jihlava / Svitavy

První utkání jsme doslova projeli se Žďárem, a to rozdílem třídy. Utkání bylo podobné zápasu se Startem, ale tentokrát v daleko vyšší rychlosti a důrazu. Většina hráčů soupeře byla ročníku 2011 a jasně ve všech aspektech přehrávala všechny naše hráče.

Utkání se Svitavami bylo sice výkonnostně o dvě třídy níž, ale díky našemu tragickému výkonu se opět radoval soupeř.

Utkání s Jihlavou sice začalo rozpačitě, ale pak jsme přebrali otěže utkání my a Jihlavu jsme nepustili za půlku.Kluci byli rychlí a důrazní od chvíle, kdy zjistili, že to půjde. Utkání s Jihlavou nám sice rozehnalo chmury z předešlých zápasů, ale i tak nám i dnešní den ukázal, že dokopat balón do branky přes tři hráče v žákovské lize určitě stačit nebude a dál musíme pracovat na dovednostech při činnosti s míčem, výběrem místa, a především s odvahou v nekomfortním prostředí.

Pěkný den RS

Facebook feed