dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    20.11.2022   |    Radim

U11 - Výsledky z víkendových utkání

Sobotní triangl za Lužánkami

Sestava: Sebastián Almášy - Matyáš Hasoň, Matyáš Kříž, Oliver Michalas, Tobiáš Ondřík, Jakub Sklénský, Václav Spáčil, Martin Sýkora, David Šrámek, Štěpán Tůma, Štěpán Zemánek


Hodnocení miniturnaje SK Líšeň/ Pezinok U13 / TJ Ochoz u Brna / Start

V mrazivém odpoledni jsme důstojně zachraňovali čest našich barev za U13ky, které na poslední chvíli zrušily PU s Pezinkem a my jsme je nahradili.

První zapas s chasníky z východu jsme kupodivu prvních cca 10 minut drželi krok, snažili se napadat a kombinovat. Docela mile nás úvod utkání překvapil, s jakou odvahou kluci k zápasu přistoupili. S postupem času, kdy soupeř prostřídával 20 hráčů oproti našim čtyřem střídajícím, nám došla síla a soupeři se otevřela cesta k hladkému úspěchu. Bohužel jsme ve hře podrželi hráče, kteří se vypořádali s nástrahami vyspělejšího soupeře nejlépe a pak se to podepsalo v následujících zápasech.

Utkání s Ochozí jsme zahájili tlakem, který jsme sice drželi po celé utkání, ale neustálé zhušťování prostor vedlo pouze k prokopávání a absolutní střelecké impotenci. Soupeř naopak využíval otevřené hřiště a z rychlých protiútoků těžil maximum.

Zápas se Startem, který má vždy super úroveň, už byl jednak ve stínu únavy, ale ač jsme měli zajímavé zakládání hry, i přechodové fáze, vždy nám hru přerušila buď špatná dovednost, nebo tragický důraz, a to jak před bránou soupeře, tak i před bránou vlastní. V zakončení nám dnes úplně vymizela přímočarost a hlavně jednoduchost. Balony se buď jen prokopaly, nebo když došlo na střelu, míče končily daleko od místa určení. Na druhé straně před vlastní bránou dostával soupeř ve všech zápasech zbytečně moc prostoru na zakončení a několikanásobnou dorážku.

Celkově, ač bez výhry, jsme nedocházeli z hřiště zklamaní. Bylo vidět plno věcí, kterým se věnujeme v tréninku, větší soubojová odvaha, narážečka, zakládání hry gólmana, průniková přihrávka, ale dnes nás naopak trápil výběr místa některých hráčů, zhušťování prostor, a především důraz v zakončení a před vlastní bránou, což je pro nás zdviženým prstem a tématem příštích tréninků.

Děkuji všem, kterým dnes s námi na hřišti nezmrzl úsměv a těšíme se ne příští klání.

RS
Facebook feed