Branky: 69. Poul, 72. Adam – 7. a 20. Raab, 52. Aldin.

Rozhodčí: Slováček – Mrázek, Ehrenberger – Zapletal.

Místo: Stadion Pelhřimov.
Počet diváků: 250.

Pelhřimov: Pech – Šimon, Rajtmajer, Vacek (58. Adam), Niederle, Zacha (68. Honzl), Homolka, Smejkal, Morava (58. Hotovec), Fialka (89. Hána), Poul. Trenér Zeman

Líšeň: Ulrich – Džupenjuk, Hanuš, Fall, Daněk – Rudyk, Aldin (61. Horký), Dostálek (61. Šíp), Ferlay (61. Bílek), Toczyski (61. Matocha) – Raab (89. Guttler). Trenér Kugler.

V 10. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme zavítali do Pelhřimova. Už v první minutě po chybně vhozeném autovém vhazování domácích jsme se mohli radovat. Toczyski však trestuhodně přestřelil branku z bezprostřední blízkosti z malého vápna. V 7. minutě po velmi povedeném centru Daňka z levé strany dal Raab nádherný gól hlavou a po krásné akci poslal naše mužstvo do vedení. V 11. minutě poprvé zahrozili i domácí. Po rohovém kopu míč nebezpečně prolétl pokutovým územím a naštěstí pro nás se z této nebezpečné akce domácích nic nestalo. Naopak ve 20. minutě se prosadil opět náš nebezpečný hrotový útočník. Tentokrát přišel do vápna centr z pravé strany od Džupenjuka a znovu doslova skvostným náběhem si míč našel Raab a přidal další branku hlavou - 0:2. Ve 22. minutě po odraženém míči z autového vhazování trefil Fall dalekonosnou bombou jen do břevna Pechovi branky. Pelhřimov si ve 38. minutě vytvořil nadějnou příležitost poté co si domácí hráč prohodil míč mezi dvěma našimi obránci a z těžké pozice ještě stihnul přihrát, ale následný centr do pokutového území byl naštěstí pro nás příliš dlouhý a tak se do konce první půle už skóre nezměnilo.

Do druhého poločasu vstoupilo lépe naše mužstvo. V 52. minutě Dostálek vyvezl míč a šikovně přihrál Ferlayovi, který povedenou přihrávkou pod sebe našel Aldina, který zvýšil na 0:3. Následně se v 55. minutě Ferlay pokoušel s dávkou velkého štěstí přehodit domácího Pecha, který vyrazil na rohový kop. V 69. minutě po rohovém kopu a především neobsazení hráče na zadní tyči domácí snížili na 1:3 a zanedlouho po nedorozumění v obraně snížili na rozdíl jedné branky. V tu chvíli jsme se začali bát o výsledek a fotbal připomínal spíše boj. Naštěstí se už do konce zápasu nic podstatného neodehrálo a i dlouhé nastavení rozhodčího jsme přečkali a zaslouženě si odvážíme všechny body.

Ohlasy po utkání

Michal Kugler: „V Pelhřimově se hrál útočný fotbal. Padlo pět branek. Za stavu 3-0 pro nás jsme prostřídali čtyři hráče, a to někdy vede k narušení organizace. Následně jsme udělali dvě chyby, které kvalitní soupeř využil. Nelíbila se nám nečistá hra při bránění Lukáše Raaba a posuzování faulů od pana rozhodčího bylo nečitelné. Náš hráč se i přesto prosadil a dal dvě branky.“

Další utkání odehraje B-tým v neděli 15. října v 15:00 hod. na domácím stadionu s týmem Polná, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT !!