Branky: 38. a 65. Murnyk, 42. Špičková, 58. Komárková.

Rozhodčí: Fraňková – Suchá, Mikuláštiková.

Místo: Fotbalový stadion Za humny, Němčany (u Slavkova).

Sestava: Skřepská – Kukučová, Chodilová (75. Otrubová), Fryčová, Špičková – Rotreklová (77. Řezáčová), Odehnalová (68. Jůzlová), Petrašová, Šanderová – Murnyk, Komárková (68. Skoumalová).

Tom Šperka: Po porážce v prvním jarním kole, jsme dnes odehráli první domácí utkání na dobře připravené trávě v Němčanech. Na trénincích jsme se zaměřili na práci s balónem, především první dotek nás moc trápí a nejinak to bylo i dnes. Holky ale odehrály úplně jiné utkání, co se bojovnosti a přístupu týče. Teplická děvčata přijela na zápas později, D1 nezklamala a měla ve svém středu 3-4 šikovné hráčky, schopné přejít 1 na 1, v rychlosti, a to nám chvíli dělalo problém. První půli jsme hráli po větru a mnoho dlouhých přihrávek nezachytila ani rychlonohá Žeňa. Když se nám opět nepodařilo vstřelit gól, z téměř 100% šancí (Týna, Žeňa...), byl výsledek dlouho vyrovnaný. Střelecký účet otevřela 7 minut před koncem prvního poločasu Žeňa, které nezištně přihrála Týna, a i když zakončení nebylo zrovna ukázkové, gólem skončilo. O chvíli později se z velké dálky trefila Gabča, která využila jak síly větru, tak špatného postavení brankářky, ale především své dobré kopací techniky. Do kabin jsme tedy šli s dvougólovým náskokem. Ve druhé půli jsme v rozmezí 8 minut počet gólu zdvojnásobili, když své šance proměnily Týna se Žeňou. Soupeřky jsme do té chvíle téměř k ničemu nepustili. Snížení se ale hostující tým přece jen dočkal, když jsme nezachytili a špatně vyhodnotili autové vhazování a následný centr do vápna. Postupně jsme nasadili všechny přítomné hráčky, které si pohlídaly vítězný výsledek. Naše hra nebyla asi zatím na oko moc pěkná, ale holky zaslouží pochvalu, protože si všechny uvědomily důležitost těchto získaných bodů, pro udržení se v první čtyřce. Na trénincích vidíme od všech dobrou práci a věříme, že si to holky přenesou i do MU.