dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Ženy    09.09.2023   |    Redakce

Ženy potvrdily, že v hlavním městě se jim bodově daří


Prague Raptors FC Ženy - SKL Ženy A 0:2 (0:1)


Branky: 26. Hrabaňová, 61. Komárková

ŽK: Rotreklová.

Sestava: Suškevičová Chodilová, Soukupová, Otrubová (46. Jůzlová), Šanderová – Kukučová (70. Murnyk), Petrašová (58. Fryčová), Špičková, Rotreklová (77. Haluzová) – Komárková, Hrabaňová (58. Dohnálková).

Trenér Tom Šperka: K třetímu utkání naší soutěže jsme odjížděli do Prahy, po porážce na domácím hřišti, s odhodláním, získat ztracené body zpět a především se prezentovat lepší hrou. Proti, pro nás dosud neznámému týmu, který do soutěže postoupil, se to holkám povedlo. Na UT ve Zličíně, za úmorného vedra, šly od začátku zápasu za vítězstvím. Domácí tým, který je složený převážně ze zahraničních hráček, hrál jednoduchý fotbal založený na rychlém přechodu do protiútoku, balony se snažily dostávat rychle za naši obranu, která ale tentokrát působila kompaktněji než v minulém utkání. My jsme nutili holky hrát agresivní a nátlakový fotbal, s vysokým napadáním a rychlým ziskem balonů po ztrátách soupeřek. Holky si vytvářely i gólové šance, ale buď je neproměnily nebo je vychytala domácí gólmanka. Do poločasu se tak ujala jediná střela, když pěknou kombinační akci úspěšně zakončila, střelou z hranice šestnáctky, Šárka Hrabaňová. Do druhé půle jsme museli udělat jednu změnu v sestavě, odstoupila zraněná Zuzka "O", z pozice stoperky. Provedli jsme malé změny v rozestavení a pokračovali v dobývání domácí branky. Před závěrečnou půlhodinou hry jsme znovu střídali, nasadili čerstvé síly, a po chvíli vstřelily holky druhý gól, když Gabča krásnou kolmou přihrávkou vybídla k samostatnému úniku Týnu, která svoji příležitost zkušeně a úspěšně zakončila. Do konce utkání už žádná branka napadla, holky už úspěšné nebyly, i když šance si vytvořily a domácí tým, snad jedinou střelou ze střední vzdálenosti, nepřekvapil pozornou Suši v naší brance. Výhru si holky zasloužily, poctivým výkonem nám udělaly radost, když po celý zápas byly lepším týmem. Domácí hráčky byly skvělé po individuální stránce, šikovné na balonech, ale nebyly tak organizované jako náš tým. Do Líšně jsme proto přivezli tři body a budeme chtít na toto vítězství navázat v dalším domácím utkání, v Němčanech, proti posílené Olomouci.


Další utkání odehrají ženy v sobotu 16. září v 11 hod. v Němčanech u Slavkova se Sigmou Olomouc.

Facebook feed