dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší žákyně     13.09.2020   |    ​Michal Lukáč

1.liga STŽ

1.liga STŽ - Fc Baník Ostrava - SK Líšeň 15 : 1 (Rampulová)

Ve značně okleštěné sestavě jsme sehráli další zápas ligy na Baníku.

V neděli jsme si udělali výlet na Baník a již v autobuse jsme věděli, že nám z různých důvodů nejede část holek, které patří do základní sestavy. Od toho se odvíjel i celý zápas, který odtahaly zkušené holky, co už pro svou kvalitu normálně hrají za juniorku. Bohužel ostatní holky nemají v současné chvíli výkonnost a vlastně ani věk na danou kategorii a fotbal se v pěti lidech hrát nedá.

Ke konci zápasu už docházely síly i zkušeným matadorkám a i vinou zranění jsme zápas dohrávaly jen silou vůle.

Zkušeným holkám není co vytknout, ale ostatní holky, i když jsou některé stejného ročníku, musí sakra přidat a chtít se minimálně vyrovnat ostatním.

Baník nás přehrával celý zápas, a druhá půle se odehrála prakticky na naší polovině hřiště. Proto soupeři touto cestou gratulujeme k zaslouženému vítězství a naše holky mají čas si uvědomit, že tímto způsobem to nepůjde. Bez dřiny, běhání a fotbalovosti, cesta k vítězství nevede.

Michal Lukáč

Facebook feed