B-tým porazil staronového účastníka soutěže

Branky: 20. Raab, 45+1. Hanuš – 90+1. Sobotka.

ŽK: Toczyski, Raab – Šejstal, Haala, Diviš, Sobotka.

Místo: Stadion SK Líšeň.
Počet diváků: 85.

Líšeň: Ulrich – Džupenjuk, Hanuš, Fall (83.Guttler), Daněk – Rudyk (68. Červík), Šíp – Dostálek (68. Horký), Bílek (58. Ferlay), Toczyski (83. Bolovintsev) - Raab. Trenér Kugler.

Polná: Duba – Sobotka, Voráček, Labarah, Pecina, Haala, Fuxa, Vošmera (76. Diviš), Skryja (59. Smutný), Drápela, Čaloud (89. Brukner). Trenér Adamec

V 11. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme na našem stadionu přivítali soupeře z Polné. Už ve 2. minutě zápasu po autovém vhazování, musel tvrdou střelu Džupenjuka likvidovat hostující brankář. V 11. minutě po křižném míči Falla vystřelil Toczyski mimo branku. Následná akce ve 13. minutě po velmi pohledném centru od Šípa byla sice proměněna Rabbem v branku, ale pro ofside nebyla uznána. Až ve 20. minutě z rohového kopu se mohl Raab radovat, když proměnil náběh na zadní tyč. Ve 24. minutě po centru Džupenjuka hlavičkoval Bílek, ale hostující tým z Polné vykopl míč z brankové čáry. Následná branka v 27. minutě také nebyla uznána pro Dostálkův ofside. Až v nastavení prvního poločasu opět po rohovém kopu se trefil v 45 +1. minutě Hanuš a zvýšil tím vedení na 2:0.

Ve druhé půli se naši hráči v mnohém přizpůsobili soupeři z Polné a nevymysleli téměř nic. Až ke konci zápasu se v 86. minutě prosadil tvrdou hlavičkou Červík, ale hostující Duba jej vychytal. Následně byl po zdařilé kombinaci v pokutovém území sražen Horký a rozhodčí na konci utkání odpískal penaltu ke které se postavil Raab a bohužel přestřelil branku. Z hostující rozehrávky jsme si zápas zbytečně zkomplikovali, protože rohový kop hostů znamenal snížení stavu, kdy se hlavou prosadil v 90 +1. minutě Sobotka a my se začali bát o výsledek. Naštěstí z přímého kopu v samotném závěru utkání se nic nestalo a tak skončilo utkání 2:1.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Trenér Kugler: „První poločas dnes z naší strany snesl vysoké měřítko, pohyb, rychlost, dominanci i branky. Druhá půle byla její protiklad. Je potřeba si víc vážit brankových příležitostí, umět to dohrát. Umět se ve finální části víc zklidnit. Na konci nedáme penaltu, to se stane, ale zase dostaneme gól z rohového kopu. Je to potřetí, selhání jednotlivce, to mě mrzí. Pak se srazí soupeřovi hráči 6 a 14 a je z toho přímý kop a mi se z rozhodnutého zápasu strachujeme ještě o výsledek. Musíme si to rozebrat a hlavně se poučit. Je toho víc co musíme zlepšit, to si necháme, ale v šatně.

Další utkání odehraje B-tým v sobotu 21. října v 10:15 hod. na půdě Havlíčkova Brodu.