SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

B-tým završil podzim výhrou nad Speřicemi

Místo: Stadion SK Líšeň - hřiště s umělou trávou.
Počet diváků: 100.

Líšeň: Ulrich – Džupenjuk, Hanuš, Fall, Toczyski (87. Ferlay) – Rudyk, Šíp – Svoboda, Dostálek, Bílek (72. Daněk) – Raab. Trenér Kugler.

Speřice: Švec – Honzárek, Řezáč, Fukan, Jančík, Pech, Vlček, Eremiáš (82. Zach), Merunka (82. Šíma), Kolčava – Soukup. Trenér Holenda.

V 15. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme na našem stadionu přivítali soupeře ze Speřic. Už ve 12. minutě po autovém vhazování Šíp prodloužil na Dostálka, který uklidil míč k pravé tyči. Následná velmi povedená kombinace v 16. minutě přinesla divákům hezkou podívanou. Střelec první branky byl při chuti a nastřelil břevno a Rudyk vzápětí trefil z voleje také břevno. Ve 20. minutě po rychlém protiútoku Bílek pálil pouze do dobře postaveného brankáře. Dalších 20 minut se hrálo ve středu pole bez jakékoli vážnější akce. Až ve 44. minutě se výrazněji prosadil Dostálek prudkou střelou, kterou však hostující gólman vyrazil na rohový kop. V závěru prvního poločasu hostující hráč ještě zachraňoval na zadní tyči odkrytou bránu před hlavičkujícím Bílkem a rozhodčí Drozdy ukončil poločas za stavu 1:0.

Po úvodním hvizdu druhého poločasu jsme se tlačili dopředu s cílem dát druhou branku a uklidnit velmi soubojové utkání s velice vysokými hráči soupeře. Ve 47. minutě Raab po samostatné akci vystřelil z otočky nad branku. Následně se v 50. minutě po Svobodově přihrávce opět Raab trefil do tyče Švecovi branky. Po téměř hodině hry zahrozili i hosté. Po velmi povedené kombinaci Ulrich chytá vyloženou šanci hostí a podržel náš tým. Další minuty přinesly pouze soubojovost ve středu pole. Až v 80. minutě se prosadil Svoboda, který orazítkoval opět tyč. Ke konci utkání nás opět podržel vynikající Ulrich, který na dvakrát chytil další vyloženou šanci Speřic a tak hlavně i díky němu jsme udrželi nulu vzadu a získali v posledním podzimním utkání vydřené 3 body a v celkové tabulce přezimujeme na 4. místě.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Trenér Kugler: „Proti vzrůstově většímu týmu jsem nikdy nevedl zápas, bylo to o soubojích, věděli jsme, že na naší umělce to bude problém. Že se soupeř zatáhne a bude útočit rychlou přechodovou fází, ve dvou, třech hráčích a hrozit ze standardních situací. Umíme zahrát lépe, ale důležité je, že jsme získali tři body. Děkujeme všem za podporu. Ať žijí Marvani.