dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    06.09.2020   |    Papachristos Nikolas

Moravská Slavia – SK Líšeň U10 1:30 (1:6, 0:9, 0:6, 0:8)

Sobotní premiéra druhé skupiny byla od začátku jednoznačnou záležitostí. V lehkém tréninkovém tempu jsme nastříleli hafo gólů, domácí nekladli vážnější odpor.

Z pohledu trenérů – kluci byli natěšení a hladoví, od začátku šli aktivně po míči a po gólech. Jenže záhy tempo opadlo, takže jsme hráli sice hezký kombinační fotbal, ale jednak v chůzi, a jednak jsme pro dosažení branky nemuseli vynaložit adekvátní úsilí. Během utkání nám kluci sami od sebe říkali, že je to spíš takový trénink, ke konci už to nikoho nebavilo a tak jsme utkání raději o několik minut zkrátili.

Start městských soutěží znovu nastolil otázku, jaký smysl má se jich účastnit. Zejména sobotní utkání nebylo pro většinu našich hráčů přiměřenou výzvou a po pravdě v tomto ročníku nejsme schopni poskládat ani jednu pětku, pro kterou by podobná utkání byla přínosná po stránce fotbalového rozvoje. Za adekvátními soupeři zkrátka budeme muset stále jezdit mimo region.

Facebook feed

×
Dnes v 10:15
MFK Chrudim
SK Líšeň