dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U8A+B    24.10.2021   |    IH

Nedělní zápasy

Bohunice B - U8B 19:6 (7:1)

Tomi Duc Anh Tran 2, Max Burget 2, Štěpán Hudeček 2.

Hodnocení trenéra Marka Faula: S věkovým rozdílem, kdy soupeř měl většinu kluků starších, se kluci statečně vypořádali, a to svojí bojovností. A můžu říct, že ač to tak podle výsledku nevypadá, tak soupeře v hodně situacích přehrávali a nepustili je ke hře. Měli tah na bránu a vytvářeli si šance. Na zakončení a standardních situacích zapracujeme a příště jim ukážeme, co je to Líšeň :-) Děkuji vše hráčům a skvělým fanouškům, kteří vážili cestu na venkovní zápas.

--------------------------------------------------------------

Start Brno - U8A 9:2 (5:1)

Táňa Pernová, Adam Šmejkal.

Hodnocení trenéra Pavla Hofmana: Přestože pro nás dnešní zápas výsledkově nedopadl dobře, byla na našich hráčích vidět velká bojovnost a snaha ukázat, co již umíme s míčem. Fotbalové akce se střídali na obou stranách, ale naše útočné akce prozatím nekončily góly. Díky rodičům za podporu dětí a povzbuzování.

IH

Facebook feed