Branky: 29. a 88. (z pen.) Řezníček, 83. Kronus.

ŽK: Řezníček, Potočný – Vandas, Jokovič, Aldin.

Rozhodčí: Volek – Paták, Podaný – Julínek.

Místo: Adax Invest Aréna.
Počet dváků: 3622.

Zbrojovka: Berkovec – Koželuh, Endl, Hamza (83. Hellebrand), Granečný – Texl – Pachlopník (59. Kronus), Štěrba, Fousek (69. Potočný), Alijagič (69. Smejkal) – Řezníček. Trenér Polách.

Líšeň: Vajner – Pašek (85. Raab), Jeřábek, Jokovič, Lutonský – Čermák – Vlasák (64. Otrísal), Polášek (85. Aldin), Matocha, Machalík – Vandas (64. Tauš). Trenér Valachovič.

Naše jedenáctka byla v úvodu aktivnějším týmem. Měli jsme první šanci zápasu a také na gólmana vyslali první střelu. Obrovskou šanci měl v 9. minutě po Machalíkově centru na zadní tyči neobsazený Vlasák, jehož střela skončila nad břevnem. Zbrojovka měla první šanci o minutu později, když Granečný poslal míč rovněž nad břevno. První přímou, a zároveň velmi povedenou střelu vyslal Matocha ve 20. minutě po přihrávce Vlasáka, a Berkovec měl plné ruce práce. Gól padl z první přímé střely Zbrojovky. Po přihrávce Texla se dostal míč k Fouskovi, který kolmicí vysunul za stopery Řezníčka , jehož postavení zavánělo ofsajdem. Nejlepší střelec Zbrojovky se tváří v tvář Vajnerovi nemýlil. Poté se hra vyrovnala. Těsně před přestávkou spálil tutovku Pachlopník, jehož vyslal do šance Alijagič.

Po změně stran jsme se snažili o vyrovnání. Nestalo se tak bohužel ani v 58. minutě, kdy Polášek po centru Machalíka hlavou v jasné šanci minul, ani o deset minut později, kdy po centru Machalíka na zadní tyči chybělo ve skluzu Paškovi pár centimetrů. Ani v naší největší šanci Lutonského v 81.minutě, který zabojoval o zdánlivě ztracený míč a zpoza vápna ostře vypálil, jeho rána Berkovce pořádně protáhla. V závěru, kdy jsme hráli otevřeně, získal v 83. minutě na polovině hřiště míč Řezníček, jenž jej posunul Potočnému. Jeho dělovku Vajner vyrazil do strany, kde byl připravený Kronus. Z úhlu našeho brankáře prostřelil a míč se od zadní tyče odrazil do branky. Vajner pak inkasoval ještě potřetí, když pokutový kop za faul Jeřábka proměnil v 88. minutě samotný Řezníček. Z Králova Pole jsme si odvezli krutou prohru. Přitom ještě v 81. minutě jsme měli možnost srovnat skóre na 1:1, bohužel platí, nedáš - dostaneš.