dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Muži A    13.02.2021   |    MW11

Přípravné utkání: SK Líšeň - SK Sigma Olomouc kombinovaní

Výhra se rodila v první půli

SK Líšeň - SK Sigma Olomouc 3:1 (3:0), 22. a 29. Lutonský, 31. Reteno – 53. Radič.

Líšeň: Veselý (46. Leznar) – Otrísal, Ševčík, Jeřábek (62. Bednář) – Kučera (62. Fall) – Reteno (62. Pašek), Málek (62. Minařík), Matocha (62. Demeter), Lutonský (62. Rolinek) – Zikl (62. Szotkowski), Silný (62. Šteigl). Trenér Valachovič.

Sigma: Trefil (46. Stoppen) – Slavíček (46. Nováček), Kotouč, Bednár (46. Sklenář), Diblík – Hapal (46. Grečmal), Sampedro, Grygar (46. Hausknecht) – Radič, Fiala, Galus. Trenér Chromý.

Po čtvrthodině oťukávání začala růst líšeňská převaha. Valachovičovi svěřenci proti olomouckým mladíkům výborně kombinovali a začali je přehrávat. První dvě branky si byly velmi podobné. Lutonského gólovým střelám z levé strany na zadní tyč předcházela v prvním případě kombinace Zikla a Silného, ve druhém Silného a Málka. Před třetí brankou sebral Reteno míč Diblíkovi a poslal za záda obránců do velkého vápna Zikla, který tváří v tvář Trefilovi nezaváhal. Po změně stran se hra vyrovnala. Líšeň ještě beze změn v sestavě inkasovala po standardní situaci. Po hodině hry poslal trenér do hry všechny hráče z lavičky, s výjimkou doléčovaného Kršky.

Facebook feed