dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    23.05.2021   |    Papachristos Nikolas

Přípravné utkání Svitavy

Neděle 23.5.2021

Přípravné utkání

Máme široký kádr, a tak jsme pro kluky, kteří nebyli v nominaci na sobotu, sjednali na neděli přípravné utkání ve Svitavách. Hrálo se na velmi kvalitní umělce.

TJ Svitavy – SK Líšeň 9:17 (2:4, 1:1, 2:6, 4:6)

Ačkoliv zpočátku svítilo sluníčko, postupně se počasí pokazilo, přišel déšť a vítr, ale na radosti ze hry to ani jednomu z týmů nic neubralo. Opírali jsme se o výborně chytajícího Petra, který zaskočil v brance. Předváděli jsme výkon „střídavě oblačno“, dobré věci jsme střídali s chybami, nicméně jsme nastříleli více branek, než domácí.

Z pohledu trenérů – kluci měli stejnou herní minutáž jako v sobotu, nicméně tempo nebylo tak vysoké. Postupem času bylo vidět, jak se jim oživují některé herní činnosti, výpadek zápasů byl ovšem znát. Stejně jako den před tím platí – potřebujeme hrát, hrát, hrát!

Facebook feed