dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Muži A    04.03.2021   |    DW

Rozhovor s kapitánem mužstva

V posledním týdnu přípravy mi odpověděl na několik otázek kapitán mužstva Ondra Ševčík

1. Ondro, poprosím Tě o shrnutí a dojmy ze zimní přípravy?
Příprava byla dlouhá a výživná, naštěstí se nikdo vážně nezranil a mohli jsme ji celou odpracovat všichni. Myslím, že jsme ji zvládli i výsledkově, takže převládá určitě spokojenost.


2. Můžeš nám říci pár vět ke změnám v kádru na jarní část sezony, jak se dle Tebe začlenili noví hráči do mužstva a do kabiny?
Jako každé přestupní období někdo přichází a odchází, určitě nás mrzí odchod Tomáše Machálka, byl tu strašně dlouho a všichni jsme ho měli rádi, ale takhle to chodí ve fotbalovém životě, tímhle bych mu chtěl popřát hodně štěstí (teda kromě druhého zápasu :-) ). Máme strašnou výhodu, že máme super partu, takže všichni co přijdou noví nemají problém zapadnout!


3. Jak je mužstvo podle Tebe připraveno na druhou polovinu soutěže?
Jak jsme připraveni doopravdy ukáže až sezóna, ale myslím, že jsme připraveni dobře, naše pojetí hry je fyzicky náročné, takže jsme ze začátku zapracovali hlavně na fyzičce, ale naštěstí především na hřišti, většinou s balónem, takže je to mnohem příjemnější...


4. První utkání bude velmi zajímavým zápasem kola... chystáte se na Hradec... bude to mít v Líšni těžké?
Všichni se na ten zápas hrozně těšíme, už se nemůžeme dočkat až ten zápas vypukne. Konec přípravy už jsme ladili, abychom byli co nejlíp připraveni. Budou to mít obrovsky těžké, myslím, že nejsme oblíbení soupeři, kvůli našemu pojetí hry.


5. Kvůli covidovým opatřením nemohou být stále při utkání přítomni fanoušci, jak to vidíš Ty z pozice obránce, který si organizuje dění mužstva před sebou, není to pro Tebe v této době výhoda, že Tě spoluhráči lépe slyší?
Je to určitě jednodušší, ale nemám problém i zvýšit hlas, takže by mě kluci slyšeli i když by tam byli diváci :)) Musím říct, že diváci na stadionu strašně chybí, hrajeme to především kvůli ním, když dáme gól, byli jsme zvyklí, že s námi slavil celý stadion, teď je ticho, takže je to takové smutné...


6. Chtěl bys vzkázat něco vašim fanouškům do začínající jarní části sezóny, když vás nemohou podporovat přímo na stadionu?
Že jim moc děkujeme za to, jak nás podporují aspoň na dálku, moc si toho vážíme! Ať tuhle blbou dobu zvládnou ve zdraví a už se těšíme až je uvidíme zpátky na stadionu!


Děkuji za rozhovor

Facebook feed