dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka dívky    20.10.2020   |    jp15n

Týmové oblečení dívek

Týmové oblečení dívek 10/2020


Minulý týden se nemohlo trénovat, tak byl čas na jiné věci spojené s fotbalem. Trenérský tým měl za úkol, sladit týmové oblečení děvčat do jedné stálé značky.

Z nepřeberného množství firem, které se touto záležitostí zabývají a pokrývají potřeby jednotlivých týmů Líšně od značek Saller, Bison, Joma, Penalty, Nike, Givova, Legea apod. Jsme se rozhodli spolupracovat právě s posledně jmenovanou fa. Legea.
Naše trenérky, trenéři i líšeňské ženy mají oblečení od této značky (ženy dokonce celé kompletní sety) Jsme s jejich kvalitou spokojeni a hlavně cena není tak vysoká jako u jiných značek (Bison, Nike)

(Vím, že jsem vám posílal info k objednání bílých triček a černých trenýrek od fa. Nike. Prosím, ponechme tuto záležitost zatím stranou. Vyřešíme to později. Velikosti a jména mám poznačená)

Jak jsem se zmínil o ženách a jejích setech, kde mají prakticky vše, co k trénování potřebují, tak mi půjdeme skromnější cestou a to i z růstového důvodu.

Chceme tak obléknout naše dívčí přípravky a žákyně. Jak už jsem několikrát zmínil, chceme přes celé zimní období chodit, jednou týdně trénovat ven, na umělou trávu, pak samozřejmě do nafukovací haly a tělocvičny.

Set, který jsme vybrali obsahuje:

Mikina modré barvy, černé tepláky, modré triko, černé kraťasy, modrá větrovka a batoh.

Cena komplet s potiskem 1570,-

Prosím, o zaměření děvčat dle přiložené tabulky a poslat informace trenérce Anetě Bednářové do soukromé zprávy na msg nebo na mobil 607 228 740, která to bude mít na starost.

Než budeme sety objednávat, zajistím nejčastěji se vyskytující velikosti k vyzkoušení.

Facebook feed