SKL Ženy A - FC Praha Ženy 0:2 (0:2)

ŽK: Kalasová.

Sestava: Suškevičová Kukučová, Soukupová (46. Kalasová), Otrubová (72. Jůzlová), Šanderová – Chodilová – Rotreklová, Petrašová (82. Votavová), Komárková, Špičková – Hrabaňová (72. Haluzová).

Připravena: Skřepská.

Trenér Tom Šperka: Druhé MU Áčka, které se hrálo poprvé na přírodní trávě, v hezkém sportovním areálu v Němčanech u Slavkova, se nám výsledkově a v prvním poločase i herně, vůbec nepovedlo. Po úvodních minutách, kdy se holky dostaly do dvou trošku nebezpečných šancí, převzalo otěže zcela do svých rukou, hostující družstvo, které hrálo výborný a vyzrálý fotbal, nedělalo téměř žádné chyby, u všech balónů bylo dřív a náš kolektiv nepůsobil v těchto fázích zápasu, vůbec jako kolektiv, nefungovalo téměř nic, bylo mnoho nepřesností a chyb, které stály holky spoustu sil. Do poločasu jsme dostali dva góly, když první jde na vrub gólmanky, která propustila střelu do středu branky a druhá padla po rychlém protiútoku, když jsme šli my do přečíslení, ale po ztrátě míče nás soupeřky potrestaly se vším všudy a vstřelily druhý, dá se říct, rozhodující gól. Do druhého poločasu jsme udělali změny v rozestavení, proběhlo střídání a nutili jsme holky k větší agresivitě, bojovnosti a zaujetí. To se myslím povedlo a druhý poločas už snesl přísnější měřítko, holky se snažily s výsledkem něco udělat, ale zkušené soupeřky si to vzadu pohlídaly a nepustily naše holky ke snížení stavu. Musíme pracovat dál, po prvních kolech je vidět, že soutěž bude těžká a jen poctivou tréninkovou morálkou, můžeme dospět k dobrým výkonům a výsledkům.

Další utkání odehrají ženy v sobotu 9. září ve 14:30 hod. v Praze s týmem Raptors.