Místo: Stadion Juliska.
Počet diváků: 1 009.

Dukla: Šťovíček – Ullman, Hašek, Peterka, Ludvíček (65. Hrubeš) – Barac, Kozel – Moulis (74. Jeřábek), Matějka (74. Škoda), Šebrle (62. Douděra) – Zeroník (62. Červenka). Trenér Rada.

Líšeň: Veselý – Otrísal, Jeřábek, Jokovič, Lutonský – Čermák – Polášek (76. Vlasák), Machalík (86. Mionič), Matocha, Sokol (89. Mezera) – Vandas (76. Tauš). Trenér Valachovič.

Velmi cenný bod jsme vybojovali na Julisce. Po více než roce se pro zranění Vajnera vrátil do druholigové sestavy brankář Veselý, který udržel čisté konto. Nutno dodat, že za velkého přispění našich obránců, kteří se několikrát postavili do střel hráčů Dukly. Statistická fakta ukazují na velkou převahu domácího celku. Poměr střel je 13:6, rohových kopů 8:4, držení míče 65:35. Nicméně nelze tvrdit, že jsme se pouze bránili. Měli jsme dvě šance, které byly o mnoho blíže gólu než příležitosti domácích. Zápas odstartovala hned ve 3.minutě první šance, kdy po centru z pravé strany Sokolovo zakončení z malého vápna šlo těsně vedle tyče. Po tomto raketovém startu se během prvního poločasu moc vážnějších událostí neodehrálo. Ve 31.minutě propadl rohový kop na zadní tyč k Moulisovi, ten však z těžké pozice odkrytou bránu trefit nedokázal. Do konce poločasu diváci více šancí neviděli. Hra se odehrávala především mezi šestnáctkami a bylo znatelné, že na sebe narazila dvě velmi dobře připravená mužstva. Ve druhém poločase se na velkou šanci dlouho čekalo. Boj o střed hřiště pokračoval a oba brankáři měli minimum práce. Naše druhá velká šance přišla v 66. minutě, kdy po Sokolově přihrávce zakončoval zblízka Macocha opět vedle tyče. Bod, který si kvalitní defenzivní činností mužstvo vydřelo je zasloužený.