pátek 14.6.

st. přípravka sk A - (4 x 17 minut, 5+1) - hřiště Sparta
Sparta U10 "A" - SK Líšeň ... 20 : 7 (7:1)

Dobrovolskyi - Husák, Ondráček (2), Lněnička, Burget (1), Vodička (3), Hrazdíra, Ševčík (1)

Musíme si přiznat, že tým Sparty patří mezi top kluby ročníku v republice. Dokážeme s nimi zahrát vyrovnané úseky hry, ale bohužel ne celý zápas. Rychlostně i kombinačně nás soupeř v celkovém pohledu převyšoval. I přes prohru jsme bojovali a srovnání s těmito týmy nám do budoucna může jen pomoci.

st. přípravka sk B - (4 x 17 minut, 5+1) - hřiště Sparta
Sparta U11 "B" - SK Líšeň ... 20 : 5 (5:4)

Fiala - Hudeček, Loprais, Šmejkal, Pernová, Flek (3), Šotlík, Turok, Petz (2), Petzová

V zápase jsme výborně odehráli první polovinu a pokud bychom lépe proměňovali šance, mohli jsme do poločasu jít i s gólovým náskokem. Ve druhém poločase se ale opět projevila stará bolest našeho širšího kádru a to ztráta odvahy a pak postupně i sebevědomí, kdy z vyrovnaného zápasu nakonec dovolíme soupeři udělat z utkání výsledkově jednoznačnou záležitost. Mrzí nás to a s dětmi v tomto směru stále pracujeme na zlepšení.

SK Líšeň - Vlašim ... 12 : 1

Dobrovolskyi - Husák (1), Ondráček (2), Vlček (3), Lněnička, Burget (5), Flek (1), Vodička (2), Hrazdíra (4), Ševčík (2)

Po těžkých pátečních utkáních se Spartou jsme se v sobotním turnaji nemohli dostat do tempa. Herně jsme nakonec ale nezklamali, bohužel nás opět trápí nekvalita v zakončení, věci které trénujeme se nám do zápasů nedaří přenést a nenacházíme potřebný klid pro přesnější střelbu. Ani brankáři se tentokrát turnaj příliš nevydařil. Na dětech se trochu projevuje náročný konec sezony, přesto věříme, že i když se nedaří, dokážeme se z toho poučit a posune nás to do dalších sezon. Výborně jsme zvládli poslední utkání a tak jsme turnaj alespoň zakončili vítězstvím.

Speciální poděkování pak patří všem rodičům, kteří nám pomohli turnaj v TCM zorganizovat a zapojili se do přípravy ovoce i grilování. Od účastníků jsme si vyslechli pozitivní hodnocení celé akce.

Celkové umístění - 4. místo

neděle 16.6.

turnaj Lignis Junior Cup Koryčany - kategorie U11 - (1 x 17 minut, 5+1) - hřiště Koryčany

SK Líšeň - Dubňany ... 1 : 5

SK Líšeň - Koryčany ... 2 : 1

SK Líšeň - Svatobořice-Mistřín ... 5 : 2

SK Líšeň - Brankovice ... 4 : 2

SK Líšeň - Vyškov ... 6 : 1

Fiala - Dobrovolskyi (1), Husák (1), Ondráček (2), Burget (11), Šmejkal, Pernová (3), Šotlík, Loprais

Turnaj kategorie U11 (tedy většinou proti starším dětem) lze rozdělit na dvě části. V prvním zápase naši hráči nejspíš přijeli na výlet, na hřišti jsme předvedli velmi nekoncentrovaný a nekvalitní výkon. Následovala opravdu důrazná promluva k dětem a zbytek turnaje už naopak můžeme hodnotit pozitivně, zápasy jsme zvládli jak bojovností tak herně. Škoda jen, že první soupeř se ukázal jako v turnaji nejlepší a tudíž bereme stříbro. Max Burget získal cenu pro nejlepšího střelce turnaje.