ŽK: Jokovič, Lutonský, Polášek – Kosek, Látal. 2.ŽK/ČK: Látal.

Místo: stadion SK Líšeň, Kučerova.

Diváků: 623.

Líšeň: Vajner – Ilko, Jeřábek, Jokovič, Lutonský – Sedlák – Dudl (78. Vlasák), Aldin (78. Hapal), Polášek, Rolinek (78. Mach) – Silný (60. Mionič). Trenér Valachovič.

Chrudim: Šerák – Kozojed, Toml, Leitner, Kutík – Řezníček – Hrubeš (90. Černý), Šimek, Bauer (83. Wehovský), Kosek (83. Holub) – Látal. Trenér Tichai.

V základní sestavě našeho mužstva chyběl Sokol, jenž se ve středu při pohárovém střetnutí zranil, naopak se po zranění vrátil na lavičku Dziuba. Byli jsme to my, kdo měl první šanci, když v 5. minutě, po centru Dudla, Jokovič v záklonu nestačil přesně zamířit. První šance hostů bohužel skončila gólem. Hrubeš poslal za záda stoperů kolmicí Látala, jehož nezastavil ani vybíhající Vajner. Gól naši iniciativu zbrzdil, a tak jsme se v dalších minutách spíše bránili. Hrubeš v 15. minutě protáhl Vajnera a Látal ve 20. minutě přestřelil břevno. Odpověděli jsme ve 33. minutě, ale se střelou Sedláka neměl Šerák příliš problém. O dvě minuty později poslal Látala za záda obránců Šimek. Střelec první branky tentokráte narazil zpětnou přihrávkou Koskovi, který se nemýlil a zvýšil na 0:2. V posledních minutách první půle poslal Dudl z trestného kopu míč těsně vedle tyče. Poté po Dudlově centru byl v malém vápně u míče o chvilinku dřív Šerák než nabíhající Silný.

Po změně stran šancí ubylo. Hosté kontrolovali hru a bránili dvougólový náskok. Mohli jej navýšit v 65. minutě po Bauerově šanci. O chvíli později vyrazil s obtížemi Šerák míč po trestném kopu Dudla, Mionič se v dorážce bohužel neprosadil. Dále jsme tlačili, neboť soupeř hrál od 68. minuty bez vyloučeného Látala, ale naše převaha postrádala dohrání výrazných šancí. Snad mohla korekce výsledku přijít v 73. minutě, kdy pronikajícího Ilka držel v pokutovém území před Šerákem soupeř. Sudí ponechal obranný zákrok bez povšimnutí. Dvanáct minut před koncem trenér Valachovič poslal do hry trojici nových hráčů. Ale Chrudim bránila v hlubokém bloku se všemi hráči. My jsme se dostali k největším šancím v 85. minutě, kdy Šerák vytáhl hlavičku Vlasáka na roh, a po němž ještě poslal míč Sedlák do břevna.