ŽK: 55. + 68. Heppner – 0. ČK: 68. Heppner – 26. Rolinek.

Rozhodčí: Zaoral – Pochylý, Lakomý. Delegáti: R. Příhoda, Farský.

Místo: Stadion Kvapilka. Diváků: 532

Táborsko: Kerl – Plachý (65. Nečas), Kone, Novák, Heppner – Nešický (65. Mach), Barac – Varačka, Kateřiňák, Šplíchal (72. Foltyn) – Hais (80. Soliu). Trenér Nádvorník.

Líšeň: Vajner – Otrísal, Jeřábek, Mach, Lutonský – Sedlák – Dudl (84. Tauš), Polášek, Mionič (78. Dziuba), Rolinek – Silný (78. Vlasák). Trenér Valachovič.

V úvodu utkání pomezní rozhodčí nechal do brejku vběhnout z ofsajdové pozice Haise. Praporek zvedl až těsně před tím, než vybíhající Vajner na kraji vápna dostal ránu do hlavy, když táborský útočník trefil ve skluzu Vajnera na zemi kopačkou. Spoluhráči našeho brankáře sice signalizovali směrem k lavičce nutnost střídání, ale po pár minutách se podařilo Vajnera postavit na nohy a tak mohl zápas dohrát.

Velmi důležitá situace nastala ve 26. minutě, kdy v nepřehledné situaci zahrál na brankové čáře Rolinek rukou a musel ze hry. Vajner se postavil mezi tři tyče, aby podobně jako v předchozím utkání se Spartou čelil pokutovému kopu. Kateřiňák poslal míč vysoko nad břevno. Čekala nás však více než hodinovka v oslabení. Táborsko se snažilo početní převahu využít, ale střela Šplíchala ve 30. minutě šla nad břevno, Nešického ve 35. minutě vedle tyče a Varačkovu hlavičku ve 43. minutě vytáhl Vajner excelentně z pod břevna na roh. My jsme měli tři střely na branku. Silný v 11. a 39. minutě z úhlu střílel do brankáře, ale ve 45. minutě skvěle zakončil Polášek po Dudlově centru. Do kabin jsme tedy šli s jednogólovým náskokem.

Vedení jsme drželi do 50. minuty, kdy se Táborsku podařilo po kombinaci vyrovnat zakončením Barace. Rychlá branka fotbalisty Táborska povzbudila, v 54. minutě šla Šplíchalova střela z dálky vedle tyče, v 63. minutě Haisova bomba nad břevno. Příliš mnoho šancí jsme v oslabení neměli, jedna však byla takřka gólová, kdy v 56. minutě po Dudlově rohu hlavičkoval na zadní tyči Jeřábek jen těsně vedle tyče. Trenér Nádvorník poslal do hry nové hráče, jimž se podařilo podpořit útočnou hru Táborska. V 67. minutě měl Vajner hodně práce s bombou Nešického. K odraženému míči se dostal Hais, ale ten v době střely stál v postavení mimo hru.

Síly na hřišti se vyrovnaly v 68. minutě po faulu Heppnera, jenž na kraji hřiště podrazil ve skluzu Mioniče. Heppner dostal během třinácti minut dvě žluté karty a byl vyloučen. Hra se vyrovnala, ve zbytku zápasu se oba týmy snažily strhnout vedení na svou stranu, stav 1:1 už se však nezměnil.